ГоловнаНовиниРоманчук повертається на Євро-подіум

Романчук повертається на Євро-подіум

Михайло Романчук виграв першу для України медаль на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді. Романчук здобув «бронзу» на дистанції 1500 метрів вільним стилем, подолавши дистанцію за 14:22,18. Перше місце посів ірландець Деніел Віфен з часом 14:09,11, а «срібло» забрав француз Давід Обрі – 14:21,78.

Це перша медаль українців на Євро на короткій воді з 2017 року. Того року саме Михайло Романчук здобув першу медаль – тоді це було «золото» на цій же категорії. У Романчука є шанс здобути ще одну медаль: 9 грудня він стартує у кваліфікації на дистанції 800 метрів, фінал якої відбудеться 10 числа.

Також на чемпіонаті Європи виступають Олександр Желтяков, Денис Кесіль, Владислав Бухов, Максим Овчинніков та Вадим Науменко.

Науменко посів 5-е місце у комплексному плаванні 200 метрів з часом 1:56,14  та кваліфікувався до півфіналу, де став восьмим (час – 1:56,12), що дає йому можливість плисти у фіналі.

Кесіль фінішував 12-им у батерфляї на 200 метрів з часом 1;56,88 та кваліфікувався до півфіналу, де посів  лише 11-е місце та не пройшов у фінал.

Бухов посів 8-е місце у фіналі з вільного стилю на 50 метрів з часом 21,16.

Желтяков – 24-ий  у кваліфікації на 100 метрів на спині (52,66)

Овчинніков фінішував  4-им (2:05,85) на 200 метрах брасом і пройшов до півфіналу