Головна Лауреати АСЖУ

Лауреати АСЖУ

2015 рік

16-й традиційний конкурс "Підсумки спортивного року" серед своїх членів як в Україні, так і за її межами за версією Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ).

2014 РІК

Для всіх нас 2014 рік, що минає, став найтрагічнішим і найскладнішим за весь період незалежності України: Майдан і драматичні події в Києві в січні і лютому, анексія Криму в березні, кількамісячна війна на Південному Сході країни – все це моторошні шрами на тілі нашої любої Батьківщини.

2013 РІК

Для Асоціації спортивних журналістів України це чотирнадцятий подібний конкурс. У нинішньому побажало брати участь 613 чоловік. І ось хто став, на їх думку, його переможцями, призерами та лауреатами.

2012 РІК

Підсумки 13-го традиційного конкурсу по результатам 2012 року

2011 РІК

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) провела вже 12-й традиційний конкурс «Підсумки спортивного року» серед своїх членів як в Україні, так і за її межами.

2010 РІК

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) провела вже 11-й традиційний конкурс «Підсумки спортивного року» серед своїх членів як в Україні, так і за її межами.

2009 РІК

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) провела вже десятий традиційний конкурс «Підсумки спортивного року» серед своїх членів як в Україні, так і за її межами.

2008 РІК

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) провела вже дев'ятий традиційний конкурс «Підсумки спортивного року» серед своїх членів

2007 РІК

У восьмому конкурсі «Підсумки спортивного року», який проводиться Асоціацією спортивних журналістів України з 2000 року, взяли участь 514 членів АСЖУ, які визначили найкращих у спортивній Україні.

2006 РІК

У сьомому конкурсі «Підсумки спортивного року», який проводиться Асоціацією спортивних журналістів України з 2000 року, взяло участь більш 500 членів АСЖУ з усіх регіонів країни.

2005 РІК

Післяолімпійський рік на відміну від свого попередника, який подарував любителям спорту України багато щасливих і радісних моментів, став для українського спорту не занадто вдалим.

2004 РІК

2004 рік для України став не тільки знаковим, успішним, але й зайвий раз показав усьому світу справжні можливості і перспективи нашого спорту.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ