Головна Новини Спортивні медіа у світі

Спортивні медіа у світі

Розпочато акредитацію журналістів для висвітлення зимових Олімпійських ігор в Пекіні-2022

Організаційний комітет ХХІV зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні (Китайська Республіка) розпочав процес акредитації журналістів для висвітлення найголовнішого спортивного форуму чотириріччя.

Понад 400 журналістів і журналісток зі 100 країн світу взяли участь у семінарах, присвячених роботі жінок у журналістиці

У другій половині липня пройшла довгоочікувана серія семінарів Міжнародної асоціації спортивної преси (AIPS) під назвою “Ціна репортажу, коли ти жінка”.

1-а Всесвітня онлайн конференція AIPS на честь Міжнародного дня спортивного журналіста

Попри святковий привід заходу, головною темою конференції став коронавірус та його вплив на незалежність журналістів та їх майбутнє у професії. Ні для кого не секрет, що через пандемію велика кількість професіоналів залишилася без роботи через скорочення редакцій або втрапили у скрутне матеріальне становище, залишаючись вірними своїй роботі.

Електронний коледж AIPS успішно завершив унікальний навчальний курс

Два місяці тому, у розпал пандемії, AIPS вирішив не зупинятися перед глобальною проблемою, що COVID-19 завдав спорту. У цю небачену кризу не можна було...

В Європі уряди допомагають журналістам подолати пандемію, в Україні – ні

Пандемія COVID-19 завдала потужного удару майже всім сферам життя. Журналістика – не виняток, однак, на відміну від європейських країн, медіа в Україні не отримали жодної допомоги від уряду. У складних карантинних умовах багатьом працівникам ЗМІ скоротили зарплатню на 15-20 відсотків. Є випадки, коли виплати взагалі не здійснюються або журналісти залишаються без роботи. А тим, хто таки втримався в редакції, доводиться боротися за заробітну платню та акредитацію.

E-College AIPS – для молодих репортерів у часи пандемії

Всесвітній карантин – не привід втрачати час та мотивацію до дій. Головним ініціатором нових звершень виступила Міжнародна асоціація спортивної преси, що традиційно дбає про розвиток професії та приплив до неї «свіжої крові». Тому новий проект AIPS покликаний сприяти професійному зростанню спортивних мас-медіа.

УЄФА «заморожує» акредитацію засобів масової інформації після перенесення Євро-2020

Європейська Спілка футбольних асоціацій запевнила мас-медіа, що їхні акредитації для висвітлення фінального турніру чемпіонату Європи переносяться на наступний рік, коли, власне, й буде проведене змагання.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ