Головна Новини Спортивні медіа у світі

Спортивні медіа у світі

Електронний коледж AIPS успішно завершив унікальний навчальний курс

Два місяці тому, у розпал пандемії, AIPS вирішив не зупинятися перед глобальною проблемою, що COVID-19 завдав спорту. У цю небачену кризу не можна було...

В Європі уряди допомагають журналістам подолати пандемію, в Україні – ні

Пандемія COVID-19 завдала потужного удару майже всім сферам життя. Журналістика – не виняток, однак, на відміну від європейських країн, медіа в Україні не отримали жодної допомоги від уряду. У складних карантинних умовах багатьом працівникам ЗМІ скоротили зарплатню на 15-20 відсотків. Є випадки, коли виплати взагалі не здійснюються або журналісти залишаються без роботи. А тим, хто таки втримався в редакції, доводиться боротися за заробітну платню та акредитацію.

E-College AIPS – для молодих репортерів у часи пандемії

Всесвітній карантин – не привід втрачати час та мотивацію до дій. Головним ініціатором нових звершень виступила Міжнародна асоціація спортивної преси, що традиційно дбає про розвиток професії та приплив до неї «свіжої крові». Тому новий проект AIPS покликаний сприяти професійному зростанню спортивних мас-медіа.

УЄФА «заморожує» акредитацію засобів масової інформації після перенесення Євро-2020

Європейська Спілка футбольних асоціацій запевнила мас-медіа, що їхні акредитації для висвітлення фінального турніру чемпіонату Європи переносяться на наступний рік, коли, власне, й буде проведене змагання.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ