ГоловнаНовиниОльга Харлан: чемпіонські слова після важкої поразки

Ольга Харлан: чемпіонські слова після важкої поразки

Олімпійська чемпіонка Пекіна та призерка Ігор у Лондоні та Ріо Ольга Харлан після прикрої поразки у першому колі індивідуального турніру шаблісток від китаянки Ян Хенью (12:15) відверто поділилася своїми думками та переживаннями у соціальній мережі Facebook.

Мультимедалістка Олімпійських Ігор зізналася, що не змогла впоратися з емоціями, які наповнювали її перед стартом, а також розповіла, що на неї серйозно вплинула відсутність змагань через падемію COVIR-19.

Ольга Харлан подякувала своїм тренерам, а також усім, хто її підтримує. Сказала про моральну втому і сильне бажання відпочити:

“Чи розчарувала саму себе? Так. Чи відчуваю я себе слабкою? Так. Чи винен в цьому хтось крім мене? Ні. Ми самі господарі своєї долі і життя. Сьогодні я не змогла впоратися саме з емоціями … Іноді емоції керують нами. Сьогодні так було і зі мною … «Чи зможу я заробити медаль?» , «А мені ж так вона ПОТРІБНА!» «Оля, ти повинна привезти ЗОЛОТУ медаль!», «Оля, ти сама сильна і виграєш золото в Токіо», – чула я і не один десяток разів. Раніше все пропускала повз вуха, зараз все по-іншому. Півтора року без змагальної практики – мабуть вплинули на мене. Для того, щоб відчувати себе впевненою, мені потрібно вигравати, відчувати змагання, адреналін. Цього мені дуже сильно не вистачає. Те, що було сьогодні важко назвати фехтуванням. Таке буває. Дуже шкода, що сьогодні саме цей день.

Зараз я дуже хочу відпочити … морально. Хочу пожити життя без шаблі. Хочу прокидатися і не думати скільки днів залишилося до Олімпіади. Втомилася …

Я ніколи не була так відверта у соціальних мережах. Просто розумію, що буде багато питань. Так що може моїм маленьким одкровенням їх буде менше.
Я дуже вдячна кожному тренеру, який виконав колосальну роботу зі мною. Спасибі вам Олег Валерійович Штурбабін, Юрій Володимирович Марченко за всі ці роки проведені разом! Андрій Борисович Колосов, спасибі Вам за те, що ви є в моєму житті. Ви унікальний! Таких як ви більше немає.

@ Andrea.terenzio Thank you for all the work that we have done, thank you for faith that u have in me. You are amazing coach and great example!

Вадим Маркович, ви завжди вірите в мене … не припиняйте. Спасибі Національної федерації фехтування за те, що зробили все можливе, щоб ця підготовка взагалі відбулася. Всім вам величезне спасибі! І спасибі тим, хто поруч не дивлячись ні на що. всіх люблю❤️ Скоро буду вдома.”

Популярні новини