Другий День Олімпійських Ігор у Токіо приносить Україні чергову «бронзу»!
Шпажист Ігор Рейзлін до своїх нагород європейських та світових першостей додав олімпійську медаль!
Виступ в індивідуальних змаганнях Рейзлін розпочав з перемоги над двома титулованими шпажистами Швейцарії, здолавши по черзі Беньяміна Штеффена (15:11) та Макса Хайнцера (15:12).
У чвертьфіналі українець змусив скласти зброю головну сенсацію турніру – 18-річного Мохамеда Ель-Сайєда з Єгипту. Лише француз Ромен Каннон зумів зупинити нашого фехтувальника у півфіналі (10:15).
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/tokio-2020_-2-zmagalnyj-den-47175-1024x683.jpg)
Однак Ігор завершив свій виступ тріумфом, перемігши у бронзовому фіналі італійця Андреа Сантареллі. 15:12 – історична для чоловічої української шпаги звитяга, що принесла дебютну олімпійську медаль українцям у цьому виді програми!
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/tokio-2020_-2-zmagalnyj-den-47174-1024x683.jpg)