ГоловнаНовиниУкраїнські федерації: звернення до МОК

Українські федерації: звернення до МОК

9 березня, відбулась нарада за участі президента НОК України, окремих членів виконкому НОК України та представників всеукраїнських федерацій з олімпійських видів спорту. Захід організовано для розгляду звернення федерацій щодо формування єдиної позиції олімпійського руху України в питанні недопущення спортсменів рф і рб до міжнародних змагань.

У результаті обговорення зазначеного питання національні федерації з олімпійських видів спорту підписали Звернення до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою залишити чинною рекомендацію Виконкому Міжнародного олімпійського комітету від 28.02.2022 щодо недопуску спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань до завершення збройної агресії в Україні.

“У нинішніх надскладних умовах військової агресії російської федерації ми усі разом продовжуємо робити все можливе, аби захистити національні інтереси та інтереси нашої олімпійської родини. Тримаємо наш фронт і робимо все для того, щоб спортсменів рф та рб не допустили до міжнародних змагань у будь-якому статусі, навіть у нейтральному”, – зазначив під час засідання президент НОК України Вадим Гутцайт.

Популярні новини