Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
День журналіста разом із ФФУ
07.06.2017
День журналіста разом із ФФУ

Запрошення подивитися телетрансляцію товариського матчу Україна – Мальта на НСК «Олімпійський» 6 червня і разом провести вечір, приурочений Дню журналіста, надійшло в АСЖУ з Федерації футболу України напередодні. Ніде правди діти, стало воно дещо несподіваним і приємним. Хоча за останній рік відносини між нашими організаціями помітно зміцнилися і розвиваються, на мій погляд, досить динамічно, такий крок з боку керівництва ФФУ зроблений вперше. Пропозицію, зрозуміло, було прийнято – в результаті журналісти провідних ЗМІ України прекрасно провели час, змогли добре й неформально поспілкуватися зі співробітниками головного футбольного штабу країни, поставити безліч цікавих для них питань президенту ФФУ Андрію Павелко та іншим керівникам вітчизняного футболу.

День журналіста, чудово організований і проведений ФФУ, не зміг засмутити навіть несподіваний результат поєдинку Україна – Мальта (0: 1), хоча серед колег і фахівців він природно, і викликав жваву дискусію. Втім, загальна думка така: відбірковий поєдинок чемпіонату світу з футболу з Фінляндією 11 червня в Тампере носитиме абсолютно інший характер. І закінчиться він для команди Андрія Шевченка з іншим, більш приємним для України рахунком. Уже краще поступитися сьогодні на Мальті (а суперник зіграв в обороні дуже пристойно) в товариському, тренувальному за характером матчі, ніж тиждень потому в Суомі. Всі ми віримо в силу і можливості збірної України. І бажаємо їй успіху в відбірковому циклі ЧС–2018, що проходить зараз...
 
Футбольні репортери отримали, на мій погляд, від спільно проведеного з керівництвом ФФУ національного професійного свята Дня журналіста чимало позитиву й відмінний заряд бадьорості! Обговоривши при цьому на майбутнє і свої нові творчі плани.
 
Михайло Волобуєв,
президент АСЖУ, член НОК України
 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore