ГоловнаНовиниАндрій Шевченко зустрівся зі спортивними медіа

Андрій Шевченко зустрівся зі спортивними медіа

24 травня в столичному Будинку футболу відбулася зустріч президента УАФ Андрія Шевченка та генерального секретаря УАФ Ігоря Грищенка з представниками футбольних ЗМІ, футбольними журналістами та блогерами.

«Радий вітати вас у Будинку футболу! Ми запросили вас на цю зустріч, щоб поговорити про український футбол. Нам цікава ваша думка, адже ми з вами робимо спільну справу, хоча живемо в дуже непростий час.

Нещодавно я був на Конгресі ФІФА, мав багато зустрічей, спілкувався з представниками багатьох країн світу. Чимало з них уже були зацікавлені в інформації про Україну і здивовані тим, що два роки у нас проходить чемпіонат країни, що грають наші національні збірні, що вони задіяні в усіх турнірах.

Я думаю, що це велика перемога всіх нас, усієї футбольної спільноти. Тих, хто має відношення до футболу. І журналістів, і президентів клубів, тих, хто щодня виконує свої обов’язки й зобов’язання.

Фото Дана Балашова

Чому я кажу, що це наша перемога? Тому що футбол має дуже великий вплив у світі. Це дуже потужна сила, і дуже важливо, щоб ми правильно її використовували. І за це ми повинні подякувати захисникам України!

У нас закінчується чемпіонат України, і мені хотілося б привітати переможця, донецький «Шахтар», який став і володарем Кубка країни. Мої вітання гравцям, тренерському складу, працівникам та президенту клубу!

Хочу сказати, що «Динамо» і «Кривбас» показали дуже хороший футбол у цьому сезоні й намагалися бути гідними конкурентами гірникам.

Хотілося б також привітати «Карпати» й «Інгулець» із виходом у Прем’єр-лігу. Я думаю, що на «Карпати» всі чекали, адже це дуже потужний клуб із великими традиціями. «Інгулець» наразі займається будівництвом стадіону, тож очікуємо на нього в наступному сезоні.

Думаю, що ми можемо розпочати нашу дискусію, яка, я сподіваюся, буде позитивною», — сказав Андрій Шевченко у вступному слові.

Після цього представники ЗМІ та керівники УАФ понад дві години обговорювали актуальні футбольні питання.

Чимало запитань, зокрема, стосувалося бюджету УАФ на 2024 рік, який журналісти отримали безпосередньо на заході. Вперше за час свого існування національна футбольна асоціація поділилася своїми фінансовими планами на рік, яки були затверджені Виконкомом УАФ.

Валерій Новобранець, член АСЖУ та AIPS

Популярні новини