ГоловнаНовиниУЄФА «заморожує» акредитацію засобів масової інформації після перенесення Євро-2020

УЄФА «заморожує» акредитацію засобів масової інформації після перенесення Євро-2020

 

Європейська Спілка футбольних асоціацій запевнила мас-медіа, що їхні акредитації для висвітлення фінального турніру чемпіонату Європи переносяться на наступний рік, коли, власне, й  буде проведене змагання. 
 
Після рішення Виконкому УЄФА, який затвердив пропозицію очільника Європейського футболу перенести Євро-2020 на наступний рік і провести у період з 11 червня до 11 липня 2021 року, Європейська футбольна спілка оприлюднила важливу для журналістів інформацію. 
 
Акредитаційний статус представників мас-медіа та їхні  запити на бронювання матчів фінального турніру будуть «заморожені» в наявному нині стані. Після того, як дати проведення турніру  2021 року будуть остаточно підтверджені, журналістів та фотографів буде повідомлено про часові  «вікна» для додаткових запитів на оформлення акредитації та інших медіа-бронювань.
 
Важливий момент, на який варто звернути увагу представникам ЗМІ: журналісти, зареєстровані в  системі УЄФА, повинні гарантувати, що їхній  профіль на веб-ресурсі FAME залишається оновленим. Це означає завантаження поточних редакційних посвідчень, картки міжнародної асоціації спортивної преси AIPS, актуальних статей  на футбольну тематику та інших редакційних документів.
 
З приводу будь-яких питань  слід надсилати звернення на електронну пошту: [email protected]
 

Популярні новини