ГоловнаНовиниДмитро Підручний: повернення на подіум

Дмитро Підручний: повернення на подіум

Дмитро Підручний повертається на подіум у першій же гонці після операції та відновлення – у спринтерській гонці на етапі Кубка IBU! У цьому сезоні Підручний взяв участь лише в одній гонці – естафеті на першому етапі Кубка світу, після чого переніс операцію на коліні та відновлювався після цього.

Капітан збірної України був одним з небагатьох, хто сьогодні кинув виклик норвежцям у спринтерській гонці на етапі Кубка IBU в австрійському Обертіллаху: Підручний – єдиний хто розбив норвезьку компанію у ТОП-5. Дмитро з одним промахом здобув «бронзу», тоді як перший і другий норвежці закрили по 8 мішеней з 10, але при цьому традиційно, для біатлоністів цієі нації, виправили вогневі хиби швидкістю на трасі. Другому місцю – Соеруму, Підручний програв лише 0,4 секунди.Раніше тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра вніс Дмитра Підручного до складу команди для участі у чемпіонаті світу, що 8-19 лютого відбудеться у німецькому Обергофі.

У будь-якому разі швидкість і точність нашого капітана у перших же перегонах після тривалої паузи налаштовує на оптимізм перед чемпіонатом світу, який 8 лютого розпочнеться у німецькому Обергофі.

Артем Тищенко посів 16-те місце, решта хлопців фінішували з 36-го по 47-ме місце.

Кубок IBU, Обертілліах. Спринт (чоловіки)

Надія Бєлкіна. Фото biathlon.com.ua

Найкращою з українок у жіночій спринтерській гонці стала Надія Бєлкіна, котра посіла 13-те місце з однією вогневою хибою. Олександра Меркушина закривши лише 6 з 10 мішеней, посіла 37-ме місце.

Перемогла ж лідерка загального заліку Кубка IBU Тільда Йоганссон зі Швеції, яка стала однією з двох біатлоністок, що сьогодні відстріляли чисто – з 81-ї учасниці перегонів: сьогодні в Обертіллаху падав сніг та був сильний вітер.

4 лютого чоловіки та жінки проведуть тут ще по одній спринтерській гонці.