ГоловнаНовиниМалиновський і Яремчук: "Маємо бути єдиними та самовіддано битися на полі"

Малиновський і Яремчук: “Маємо бути єдиними та самовіддано битися на полі”

Під час онлайн-конференції гравців збірної України Руслана Малиновського та Романа Яремчука за участю міжнародних мас-медіа, серед яких було багато англійських журналістів, відбулася цікава дискусія на тему шансів команд у чвертьфіналі Україна – Англія, що відбудеться 3 липня у Римі. 

— Збірна України вже виконала завдання на турнірі, може, тепер ви зможете грати без тягаря відповідальності за результат?

Руслан Малиновський:

— Я не згоден із твердженням, що в нас вже немає завдань. На останньому теоретичному занятті головний тренер наголосив, що не потрібно літати у хмарах та казати, що ми вже досягли чогось. Ми вже бачили на цьому турнірі, що все можливо у футболі. Готуємося до гри дуже серйозно, сконцентровано. Англія — дуже хороша команда, яка грає у швидкий футбол. Але ми вже грали проти Франції, Німеччини, Іспанії, у нас є досвід таких матчів. Нам не потрібно боятися, а треба виконувати план на гру. Якщо ми будемо максимально дотримуватися плану та продемонструємо повну самовіддачу, думаю, зможемо досягти результату.

Роман Яремчук:

— Нам дуже важливо залишатися голодними. Такі турніри часто дарують сюрпризи. Ми розуміємо, що гратимемо проти однієї з кращих збірних світу, нам дуже важливо викластися на полі, продемонструвати свій максимум. Ми почали підготовку до Англії відразу після матчу зі Швецію, у нас максимальна концентрація на прийдешній грі.

Фото Павла Кубанова

— Чи легше вам буде грати в суботу, враховуючи, що ви є андердогами в цьому протистоянні?

Руслан Малиновський:

— Так, Англія — фаворит нашого матчу, тож на неї буде більший тиск, ніж на нас. 

Роман Яремчук:

— Англія є фаворитом, але ми спробуємо показати себе з найкращого боку. Коли працюєш із таким тренером, як Андрій Шевченко, це дає тобі багато в плані тактики та розуміння гри. Матч проти англійців — це шанс для нас у протистоянні з гравцями, які виступають у такому турнірі, як Прем’єр-ліга, показати, на що ми здатні.

— Андрій Ярмоленко показав чудову гру в матчі проти Нідерландів. Чи він готовий фізично зіграти так само в суботу?

Руслан Малиновський:

— У Ярмоленка було мало ігрового часу в цьому сезоні. Андрій — справжній капітан, для нього гра з Англією буде особливою, це для нього чудовий шанс довести, чого він вартий.

— Поділіться вашою думкою про майбутнього суперника, збірну Англії.

Роман Яремчук:

— Це буде важкий матч для нас, Англія — дуже якісна команда, чудово діє в атаці та в захисті. Ми повинні бути дуже уважними. Ми поважаємо збірну Англії та кожного її гравця, але спробуємо показати щось, чим зможемо її здивувати.

Фото Павла Кубанова

— Що вам може допомогти в матчі з Англією?

Роман Яремчук:

— Нам не завжди вдавалося показувати свою найкращу гру на цьому турнірі. Сподіваюся, це вдасться зробити в матчі проти англійців. На цій стадії кожна гра — наче фінал. Ми маємо бути єдиними та самовіддано битися на полі.

— Чи розраховуєте ви на підтримку вболівальників у Римі?

Роман Яремчук:

— Я думаю, наші вболівальники зможуть створити потужну підтримку. Коли ми граємо проти таких команд, як Англія, не завадить якийсь додатковий фактор на нашу користь. Таким фактором може стати підтримка глядачів. Сподіваюся, італійські любителі футболу також підтримають нас.

Популярні новини