ГоловнаНовиниАндрій Шевченко: "Будемо грати так, щоби досягти позитивного результату"

Андрій Шевченко: “Будемо грати так, щоби досягти позитивного результату”

Сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті головний тренер національної збірної Андрій Шевченко провів передматчеву прес-конференцію, присвячену завтрашньому поєдинку з командою Австрії.

— Наскілька серйозна травма в Дениса Попова? Також була інформація щодо пошкодження Романа Яремчука…

— Попова турбує литковий м’яз. Він сьогодні не тренувався, але не думаю, що там серйозна проблема. Просто йому треба дати час на відновлення. Швидше за все, до завтрашньої гри він готуватися не буде. Що стосується Яремчука, то це все чутки й недостовірна інформація. Із Романом усе гаразд, він тренувався сьогодні. Як і решта хлопців, він буде готуватися до матчу.

— Кого б ви хотіли бачити суперником збірної України в плей-офф у разі виходу з групи?

— Я вважаю, що у футболі загадувати наперед у жодному разі не можна. На нас чекає важкий поєдинок з Австрією. У цієї збірної є дуже хороші виконавці, команда грає у своєму стилі. Ми серйозно до неї готуємося та поважаємо її.

— Чи не заважають команді розмови про те, що Україну й Австрію влаштує нічия? Бажання довести, що ці розмови безпідставні, може бути додатковою мотивацією?

— Узагалі-то такі речі дуже сильно караються. Будь-які подібні розмови повинні припинятися, тому що це неправомірно. І ми, й австрійці розуміємо важливість поєдинку. Гра буде проводитися з достатньою відповідальністю та розумінням того, що стоїть на кону, якого результату потрібно домогтися для виходу до плей-офф. Ми розуміємо всю відповідальність.

Теоретично нічия команду влаштовує. Але ми прекрасно розуміємо складність цих ігор. Не можна досягти результату, якщо виходити на поле з думкою про нічию. Команда налаштовується. Ми будемо грати так, щоб домогтися позитивного для нас результату.

— Що ви можете сказати про збірну Австрії за підсумками двох її матчів на Євро-2020?

— Я дуже поважаю цю команду. У неї є певний стиль, хороші виконавці. Давид Алаба — лідер, гравець високого рівня. Є футболісти, які заслуговують на повагу. Команда грає дуже компактно, вона агресивна, силова. Ми чекаємо важкого матчу.

— Погода в Бухаресті зараз не найкраща. Як це впливає на підготовку?

— Погода для всіх однакова. Незважаючи на дощі, поле на стадіоні й на тренувальній арені хорошої якості. Проблем із цим немає.

— Чи спілкувалися ви з Косміном Контрою? Чи є у вас якийсь особливий зв’язок із румунськими гравцями?

— У мене немає ніяких зв’язків із Румунією, окрім того, що я знаю дуже багато гравців і тренерів, з якими знайомий через футбол. Із Контрою в нас уже давно хороші відносини. Ми бачилися з ним і говорили телефоном. Так само, як і з Мірчею Луческу.

Прес-служба Української асоціації футболу

Популярні новини