ГоловнаНовиниВ Україні створили першу у світі команду переселенців

В Україні створили першу у світі команду переселенців

Футбольну команду «Мрія-Гостомель» зібрали учасники волонтерського штабу «Рестовратор. Картопляне військо» блогер Дмитро Дубас та відомий журналіст Микола Васильков. Колектив повністю складається з вимушено переміщених осіб, включаючи тренера «Мрії». Географія мігрантів широка, зокрема є хлопці і з тимчасово окупованих територій – Донецька, Криму, Каховки, Лисичанська.  

Микола Васильков:

– Наша мета передусім гуманітарна. Ми багато працюємо з людьми, які постраждали внаслідок збройної агресії росії,  в рамках діяльності «Рестовратора», проводимо двічі на тиждень Дні Переселенця. Але зараз настав час не лише прямої матеріальної допомоги людям з постраждалих територій, а й надання їм соціального імпульсу, інтеграції у нове суспільне оточення. Тому кожен матч «Мрії» – то благодійний захід, в якому беруть участь інші переселенці Гостомельського ОТГ, яких за статистикою там понад 2000 осіб. 

«Мрія» заявилася одразу до Вищої ліги Бучанського району, у кооперації з селищною радою Гостомеля почалася реконструкція даху місцевого стадіону та трав’яного покриття поля, розтрощених ракетами ще навесні 2022 року. Також волонтери зайнялися створенням оригінальної айдентики для команди.

Дмитро Дубас:

– Ми розробили логотип з використанням обрисів всесвітньо відомого літака «Мрія», який є символом майбутнього відновлення нашої країни. Команда проведе фотосесії в ангарі аеропорту, де стояло повітряне судно. А головним слоганом клубу стане вислів «Мріємо про перемогу, мрії не спинити!»

До промо-кампанії унікального проєкту уже долучилися відомі футбольні особистості –  Олександр Караваєв, Юрій Максимов, Віктор Леоненко, Богдан Бутко та інші. Зараз «мрійники» шукають титульного партнера або спонсора клубу.

У суботу 20 травня о 13:30 “Мрія” проведе свою дебютну домашню гру на відновленому волонтерським штабом стадіоні у Гостомелі.

Популярні новини