ГоловнаНовиниУкраїнські футболісти поширюють звернення Президента Зеленського до футбольного світу

Українські футболісти поширюють звернення Президента Зеленського до футбольного світу

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко опублікував на своїх сторінках у соцмережі  відеозвернення президента України Володимира Зеленського до футбольної спільноти, яке ФІФА відмовилась транслювати перед фінальним матчем Чемпіонату світу-2022 у Катарі. Очільник українського футболу закликав  представників футбольної спільноти України та світу розповсюджувати це звернення.

Флешмоб одразу ж підтримали фактично всі гравці національної команди України, зокрема Андрій Ярмоленко, Олександр Зінченко, Роман Яремчук, Тарас Степаненко, Сергій Сидорчук, Георгій Бущан, Микола Матвієнко, Артем Довбик та інші.

«Цей чемпіонат світу доводить знову і знову, що різні країни і народи можуть вирішувати, хто найсильніший, у чесній грі, а не у грі з вогнем. На зеленому футбольному полі, а не на червоному полі битви. Це мрія стількох людей! Коли гравці змагаються, але усі насолоджуються миром. Кожен батько хотів би взяти свого сина на футбольний матч. Де б це не було. І кожна мати хотіла би, щоб її син повернувся з війни. Коли б це не було. Україна понад усе прагне миру!», – заявив президент України.

Як відзначив президент, у війні немає чемпіонів та не може бути нічиї. Також він оголосив про ініціативу скликання Глобального саміту Формули миру, яка повинна відбутись цієї зими.

«Саміту для об’єднання усіх народів світу навколо ідеї глобального миру. Трибуни стадіонів порожніють після матчу, а після війни міста залишаються порожніми. Тому війни повинні зазнати краху, а мир повинен стати чемпіоном, як це тут зараз – в Катарі. Чемпіонат світу, а не світова війна. Це можливо», – додав Зеленський.

Президент закликав підтримати Україну та її зусилля для відновлення миру, а також приєднатися до Глобального саміту Формули миру.

Популярні новини