Ситуація з переобранням президента Федерації боксу України набуває гучного розголосу.
17 грудня 2017 року на офіційних інтернет-ресурсах Федерації боксу України було оприлюднено інформацію про переобрання Володимира Продивуса на посаду президента федерації на черговий термін.
А вже через 5 днів – 22 грудня, відбулася прес-конференція за участю представників 12-ти регіональних осередків Федерації боксу України, які, своєю чергою, не визнали переобрання Володимира Продивуса президентом ФБУ .
Для того, щоби оприлюднити свою позицію, незгідні з процедурою переобрання керівники та представники осередків Федерації боксу скликали у Києві прес-конференцію, під час якої повідомили, чому саме вважають переобрання Продивуса нелегітимним.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/dsc_1754-1024x684.jpg)
За словами представників Києва та Київської області, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської та Донецької областей, вони не були запрошені на звітно-виборчу конференцію ФБУ, а отже, відповідно до статуту самої федерації, не було зібрано кворуму.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/dsc_1731-1024x682.jpg)
Саме тому учасники заходу зазначили й вважають переобрання Володимира Продивуса на посаду президента ФБУ недійсним, через що закликають чинне керівництво Федерації боксу України провести звітно-виборчу конференцію публічно й транспарентно, а не в особистому офісі Володимира Продивуса. В іншому разі, погрожують зверненням до Міністерства молоді та спорту України, а також до Спортивного арбітражного суду в Лозанні.
Головним конкурентом Продивуса на виборах був голова Київської міської організації ФБУ Кирило Шевченко.