ГоловнаНовиниЗустріч клубних прес-секретарів: вчитися й переймати досвід

Зустріч клубних прес-секретарів: вчитися й переймати досвід

Професіональна футбольна Ліга України організувала черговий семінар для працівників прес-служб клубів першої та другої ліг чемпіонату України.

Такі зустрічі клубних прес-секретарів уже не вперше відбувається двічі на рік. Не виняток і 2021-ий: після літнього зібрання представники більшості клубів приїхали до Києва 14 грудня.

До учасників засідання звернувся президент ПФЛ Олександр Каденко, який виокремив найбільш значні успіхи Ліги в осінній частині змагань, відзначив найцікавіші матчі, а також розповів про співпрацю з ТК Футбол, який став офіційним мовником змагань у Першій лізі з нового сезону.

Також він окреслив завдання на весняну частину, відповів на питання присутніх і вручив призи переможцям конкурсу прогнозистів. 

Олександр Акуленко – один із призерів конкурсу прогнозистів серед прессекретарів отримав заохочувальний приз від Олекандра Каденка. Фото: прес-служба ФК Кривбас

Представник Української асоціації футболу Владислав Терих поділився досвідом щодо ролі фахівця SMM у розвитку клубних соцмереж на прикладі соцмереж УАФ. Інструктор FIFA Віктор Дердо традиційно познайомив присутніх із нововведеннями в Правила гри IFAB та відповів на найбільш актуальні питання.

Віктор Дердо відповів на багато питань щодо арбітражу матчів. Фото: пресслужба ФК Кривбас

З великим інтересом прослухали присутні виступ прес-секретаря національної збірної, голови Асоціації спортивних журналістів України Олександра Гливинського про непросту, але вкрай захопливу роботу у головній команді країни і комунікацію з найкращими гравцями України. А також поділився розкладом дня під час навчально-тренувальних зборів національної команди роботи медіацентру збірної. Пан Олександр відповів буквально на зливу запитань щодо роботи у різних тренерських штабах від Мирона Маркевича і Михайла Фоменка до Андрія Шевченка і нинішнього наставника Олександра Петракова.

Фото: пресслужба ФК Кривбас

Знаний тренер черкаського МСК Дніпро Тарас Ільницький поговорив з прессекретарями на теми підготовки до пресконференцій і роботи у флеш зонах після матчів, спілкування зі ЗМІ українською та про дрес-код тренера на матчах.

Не менш цікавим був виступ представника медійників ФК Кривбас Олександра Акуленка, який розповів про підготовку до матчів і створення креативних відеороликів клубу.

Завершився захід спільним фотографуванням та обміном досвідом, як-то говорять, «без краваток». Професіональна футбольна ліга підтримує бажання наших клубів розвиватися в інформаційній царині, тож подібні зустрічі, а також допомога пресслужбам мультимедійним, статистичним, історичним матеріалом, є постійними в нашій календарній роботі.

Проведення традиційних семінарів для клубних пресслужб – ініціатива керівника пресової служби Анатолія Янголя, який започаткував низку заходів задля об’єднання та підвищення фахового рівня співробітників клубів ПФЛ в питаннях інформаційної політики, медійної грамотності та найсучасніших методів роботи клубних ресурсів. Присутні урочисто пообіцяли одне одному обов’язково зустрітися ще за пів року – коли, до речі, з ініціативи ПФЛ будуть традиційно відзначені найкращі пресслужби та лауреат у премії імені телекоментатора Сергія Панасюка.

Прес-служба ПФЛ

Популярні новини