Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Разом до здоров'я і до вершин у спорті
20.11.2011
Разом до здоров'я і до вершин у спорті

Сьогодні, коли всілякі видання (і далеко не тільки спортивні) закриваються, так і не заявивши про себе, чимось здивувати читача бачиться мені справою абсолютно безперспективною. Однак і в цей дуже непростий час на ринку ЗМІ ні-ні та спалахують нові яскраві зірочки.

Саме такою новою яскравою зірочкою, на мій погляд, і є журнал «SWIM» шість номерів якого вийшло в 2011 році. Прекрасна поліграфія, відмінний папір, цікаві та різноманітні матеріали і фотоінформації, що розповідають про водні види спорту в Україні та за кордоном, дозволили новачкові швидко зайняти довго порожню нішу і стати по-справжньому рідним, «своїм» журналом для багатьох і багатьох спортсменів, їх тренерів , спеціалістів і всіх, хто любить і живе водними видами спорту - плаванням, стрибками у воду, водним поло, синхронним плаванням і плаванням у ластах.

Вдумливий читач завжди знайде в «SWIM» цікаву і корисну для себе інформацію. У кожному номері широко представлені теми великого спорту, фізичної культури, науки, ветеранського спорту і що дуже важливо, є постійна «школа плавання» для всіх бажаючих подружитися з дивовижним видом спорту.

Словом «SWIM», незважаючи на свій юний вік, дуже добре себе почуває серед спортивних видань України. І в мене немає сумніву, що його невеликий дружний редакційний колектив докладе максимум зусиль для подальшого вдосконалення журналу. І допомогти йому в цьому просто зобов'язані всі Федерації з водних видів спорту, починаючи від міських і закінчуючи республіканськими об'єднаннями.

У «SWIM» прекрасне майбутнє. І з часом він обов'язково увійде до когорти найуспішніших і значних спортивних видань України. Від усього серця бажаю цього ентузіастам, які ризикнули взятися за благородне, але дуже і дуже непросту справу...

Київська Асоціації спортивних журналістів (КАСЖ), яка є регіональною організацією АСЖУ, висунула журнал «SWIM» (засновник Віктор Золотько, гендиректор Айя Кляшева, головний редактор Валерій Бакай) на здобуття лауреата в конкурсі «Підсумки спортивного 2011 року» в номінації «Кращий проект року». Думаю, журі конкурсу та Правління АСЖУ цю ідею підтримають.

Дерзай «SWIM». Твори історію водних видів спорту в Україні. Давайте друзі разом йти до здоров'я і до вершин у спорті!

Михайло Волобуєв,
президент Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ),
член Міжнародної Асоціації спортивної преси (AIPS),
член Національного Олімпійського комітету України

Журнал Swim Журнал Swim
Журнал Swim Журнал Swim

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore