Традиція є традиція, її слід підтримувати, навіть у важкі воєнні часи. Українці – воююча, незламна нація, яка щодня показує ганебним російським загарбникам приклад людської відваги та гідності. Ми сміємося цим нелюдам в обличчя і продовжуємо жити.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6558-1024x680.jpg)
Дружній матч Збірної спортивних журналістів АСЖУ з командою Української Асоціації футболу з нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста відбувся вже усьоме поспіль. Кубок Виклику, заснований 2016-го року багаторічним президентом АСЖУ Михайлом Волобуєвим, продовжує бути жаданим трофеєм на професійне свято спортивних медіа. Перед початком гри присутні вшанували пам’ять невинних жертв цієї страшної і безглуздої війни, розв’язаної російським диктатором. Згадали й про членів АСЖУ, котрі, як і десятки тисяч українців, добровольцями пішли на фронт. Президент УАФ Андрій Павелко нагородив відзнаками Української Асоціації футболу спортивних журналістів-військовослужбовців ЗСУ, зокрема й 23-річного Влада Дунаєнка, котрий зараз захищає Державу на передовій. Відзнаку за Влада отримав його молодший брат Ярослав.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6796-1024x680.jpg)
Також отримав відзнаку УАФ й багторічний плеймейкер Збірної спортивних журналістів Віталій Місюра, котрий зараз служить у ЗСУ, а в цьому матчі виконував обов’язки головного тренера.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6797-1024x680.jpg)
Що ж до гри, то атакувальний початок вдався команді АСЖУ. Президент асоціації Олександр Гливинський, прийнявши пас від медіа-експерта Богдана Бутка, вирішив потужно й прицільно пробити у нижній кут воріт. Цей постріл застав зненацька гравців збірної УАФ, серед яких було чимало екс-професіоналів 😊 Так АСЖУ повела у рахунку.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6615-1024x682.jpg)
Всього лиш через кілька хвилин Богдан Бутко зробив ще один гольовий асист, який головою замкнув Сергій Погорілий. 2:0 – дуже серйозна заявка на перемогу.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6754-1024x680.jpg)
Однак висококваліфікована команда УАФ не близько збиралася просто так поступатися. Змінивши тактичну схему, наставник господарів Анатолій Дем’яненко, дав чіткий акцент на напад, що дало результат майже одразу по перерві.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6373-1024x680.jpg)
З різницею у 4 хвилини зірки українського футболу Владислав Ващук та Сергій Нагорняк, забивши по м’ячу, зрівняли рахунок. 2:2 – і все почалося спочатку.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6702-1024x682.jpg)
Треба сказати, що під кінець гри УАФ накочувала потужні хвилі атаки на ворота АСЖУ, водночас журналісти намагалися відповідати контратаками. Врешті, більше голів не було і основний час завершився внічию. Відтак дружній матч АСЖУ – УАФ знову завершився серією післяматчевих пенальті.
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6749-1024x682.jpg)
І тут вирішальну роль зіграли голкіпер команди АСЖУ Олександр Поляков з телеканалу «Футбол», котрий парирував удар Андрія Кунцевича, та Дмитро Рабчевський із сайту Ua.tribuna.com, котрий холоднокровно виконав заключний, п’ятий пенальті! 5:4 – спортивні журналісти роблять гарний подарунок собі та колегам на професійне свято!
Водночас АСЖУ дуже вдячна друзям-колегам з Української Асоціації футболу за багаторічну підтримку та співпрацю, зокрема за можливість у спортивний спосіб відзначити Міжнародний день спортивних медіа.
Традиційно кращі гравці матчу були відзначені індивідуальними призами.
Найкращий воротар – Олександр Поляков (телеканал «Футбол»)
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6837-1024x680.jpg)
Найкращий захисник – Дмитро Дубас (проект Restovrator)
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6847-1024x680.jpg)
Бомбардир матчу – Сергій Погорілий (медіа-експерт)
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6840-1024x680.jpg)
Man of the Match – Валентин Щербачов (Легенда спортивної журналістики)
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6866-1024x680.jpg)
Збірна УАФ – Збірна спортивних журналістів 2:2 (по пенальті 4:5)
1.07.2022, НТК ім. Баннікова. Арбітр – Юрій Кондратьєв
Збірна УАФ: Максим Іванов, Андрій Павелко, Вадим Костюченко, Мар’ян Яськів, Андрій Кунцевич, В‘ячеслав Шевчук, Василь Кардаш, Владислав Ващук, Володимир Єзерський, Ігор Шопін, Сергій Нагорняк, Андрій Майоров.
Головний тренер – Анатолій Дем’яненко
Збірна спортивних журналістів АСЖУ: Олександр Поляков (ТК «Футбол»), Дмитро Стасюк (ТК «XSport»), Віталій Лисицький (медіа-експерт), Дмитро Дубас (Restovrator), Богдан Шершун (медіа-експерт), Валентин Щербачов (Легенда), Андрій Бутко (Megogo), Олександр Гливинський (АСЖУ), Богдан Бутко (медіа-експерт), Володимир Звєров (Про-футбол діджитал), Сергій Ситник (Footboom), Данило Торкін, Віктор Шаблієнко, Вадим Адаменко (усі – Football-hub), Дмитро Рабчевський, Владислав Стародубець (обидва – Ua.tribuna.com), Сергій Погорілий (медіа-експерт), Дмитро Саркіс (АСЖУ).
В.о.головного тренера – Віталій Місюра
Голи: 1:0 – Олександр Гливинський (4 хв.) , 2:0 – Сергій Погорілий (9 хв.),
2:1 – Владислав Ващук (22 хв.), 2:2 Сергій Нагорняк (26 хв.).
Серія пенальті:
1:0 – Ващук, 1:1 – Дубас, 2:1 – Шевчук, 2:2 -Саркіс, 3:2 – Шопін, 3:3 А.Бутко, 3:3 – Кунцевич, 3:4 – Погорілий, 4:4 – Кардаш, 4:5 Рабчевський.
Попередження: 26 хв. – Дмитро Саркіс
![](https://uspa.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/pku6919-1024x680.jpg)