ГоловнаЛауреати АСЖУЛюдмила Лузан – Найкраща атлетка 2021 року!

Людмила Лузан – Найкраща атлетка 2021 року!

Для  Людмили Лузан –  2021 рік став насправді феєричним! Атлетка, яку до цього знали лише фахівці веслування на байдарках і каное стала знаменитою на всю країну!

Звичайно, трапилося це не просто так. Цього сезону Людмила вигравала по кілька медалей на кожному із найбільш представницьких турнірів. На чемпіонаті Європи двічі стала чемпіонкою, додавши до цього «срібло» й «бронзу»; на чемпіонаті світу зібрала повний комплект нагород, включно з чемпіонським титулом; а на головному старті «п’ятиріччя» (корекцію внесла пандемія) – зробила медальний дубль: індивідуальна «бронза» плюс «срібло» у дуеті!  Просто феноменальний сезон 24-річної каноїстки, який породжує великі очікування щодо майбутнього її кар’єри.

Людмила стала своєрідним фронтменом Збірної України з веслування на байдарках і каное, яка цього сезону досягла історичного успіху в історії нашого веслування. Унікальний успіх у Токіо було продовжено на чемпіонаті світу в Копенгагені, де наші каноїсти та байдарочники вибороли загалом п’ять медалей, три з яких – золоті! Як наслідок, у підсумковому заліку синьо-жовті посіли третє місце, що стало безпрецедентним досягненням (ніколи раніше українські веслувальники не фінішували навіть у ТОП-7 медального заліку). На фоні історичних показників команди, переможні фініші Людмили та її екіпажів виглядають найбільш значущими.

Саме тому першість Лузан у заліку найкращих атлеток є впевненою й закономірною! Титул найкращої атлетки України за версією АСЖУ логічно обрамлює яскраві тріумфи Людмили у 2021-му!  

ТОП-10 Атлеток України – 2021

  1. Людмила Лузан
  2. Олена Костевич
  3. Анастасія Савчук – Марта Фєдіна
  4. Еліна Світоліна
  5. Дар’я Білодід
  6. Олена Старікова
  7. Анжеліка Терлюга
  8. Алла Черкасова
  9. Ярослава Магучіх
  10. Ірина Коляденко

Експертна Рада АСЖУ

Популярні новини