ГоловнаНовиниАтлет рейтингу ТОП-10: Аліна Ягупова

Атлет рейтингу ТОП-10: Аліна Ягупова

Продовжуємо представляти атлетів, що увійшли до Десятки найкращих 2020-го року. До Вашої уваги – дев’ятий номер рейтингу.

Аліна Ягупова, гравчиня надзвичайного таланту із неймовірним баскетбольним IQ. У сучасному світовому баскетболі мало спортсменок, які можуть скласти конкуренцію Аліні за індивідуальною майстерністю і вмінням бачити гру. Водночас вона надзвичайно командна гравчиня. Поруч із нею стають кращими і розвиваються інші дівчата, її значення для національної команди переоцінити неможливо. Зараз коли в збірній України відбувається зміна поколінь, Аліна – значно більше ніж півкоманди.

Фото Федерації баскетболу України

Для молодих баскетболісток Ягупова – кумир та ідеал, взірець професійного ставлення до справи й модель для наслідування. Завдяки їй сучасне покоління дівчат на відстані одного дотику має приклад того, як працьовитість і вимогливе ставлення до себе веде до успіху. Саме завдяки грі Аліни, збірна, яка на 90% змінилася після ЄвроБаскету 2019, усе ще зберігає шанси на вихід на наступний чемпіонат Європи.

Фото Федерації баскетболу України

У сезоні 2019-2020 Аліна здобула найбільшу можливу індивідуальну нагороду, ставши найціннішою гравчинею Жіночої Євроліги. Виступаючи у суперзірковому “Фенербахче”, українка рідко залишала майданчик не в статусі найкращої баскетболістки, і точно ніколи не йшла з поля, не віддавши усі сили боротьбі. Перейшовши у міжсезоння до менш елітного турецького клубу “Чукурова”, Аліна одразу ж взяла на себе роль лідера колективу, який тепер претендує на здобуття чемпіонства країни.

Гра Аліни Ягупової – об’єкт захоплення усіх, хто хоч трішки стежить за жіночим баскетболом, не залежно від симпатій і національної приналежності.

Григорій Палій

Популярні новини