Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
До старту готові!
02.09.2009
До старту готові!

Усього кілька днів залишається до старту 13-го київського міжнародного фехтувального турніру «Золоті ворота», який до того ж з 2006 року є юніорським етапом Кубку світу зі шпаги серед дівчат. Відбудеться він найближчої суботи 5 вересня в двох залах НУФВСУ. Серед головних організаторів турніру всі ці роки ми бачимо компанію «Автологістика» і Федерацію фехтування України, а також братів Дмитра і Володимира Рейзліних.

1 вересня в прес-центрі Київського «Палацу спорту» організатори Кубку світу провели для представників ЗМІ прес-конференцію, в якій взяли участь – старший тренер збірної України з жіночої шпаги, головний суддя змагань Дмитро Рейзлін, перший віце-президент Федерації фехтування України Петро Азарченков, генеральний секретар ФФУ Олена Шевчук, керівник прес-служби і зв'язкам з громадськістю компанії «Автологістика» Наталія Нефьодова і президент Асоціації спортивних журналістів України Михайло Волобуєв. Кожен із них детально розповів про те, як йшла підготовка до серйозного міжнародного турніру, в якому братимуть участь спортсменки з 11 країн. Основний лейтмотив усіх промовців у ході прес-конференції: «Золоті ворота» – до старту готові!

На думку заслуженого тренера України Дмитра Рейзліна в Києві збереться майже весь цвіт світової юніорської жіночої шпаги на чолі з лідеркою світового рейтингу, чемпіонкою «Золотих воріт» 2008 року львів'янкою Анфісою Почкаловою. А самі змагання обіцяють бути за традицією надзвичайно захоплюючими і безкомпромісними, що завжди так подобається глядачам.

Володимир Лебедко


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore