Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Донецьку АСЖУ очолив Руслан Мармазов
14.04.2011
Донецьку АСЖУ очолив Руслан Мармазов

 

Серед регіональних організацій Асоціації спортивних журналістів України - Донецька АСЖУ багато років була серед найкращих. Що цілком природно, бо шахтарський край за кількістю ЗМІ та журналістів, які висвітлюють спортивну тему в ньому, міцно займає в Україні друге місце після Києва та Київської області.
 
Тут працюють, і працюють чудово великий загін спортивних журналістів, що радують своєю творчістю любителів спорту не тільки рідної області, а й України в цілому - тут поряд з регіональними ЗМІ виходить чимало видань і всеукраїнського масштабу. І від душі хочеться порадіти за донецьких колег, які багато разів ставали лауреатами творчих конкурсів АСЖУ та НОК України.
 
Більше 10 років Донецьку АСЖУ очолював Віктор Тачинський, спортивний оглядач газети «Донбас». І треба сказати, років сім з них колега відпрацював на громадській ниві дуже пристойно. А потім запал енергії став поступово зменшуватися, і справи в організації пішли не дуже. Особливо в останні два роки. Ситуація вимагала змін. І в Донецькій області з'явилася ще одна громадська творча організація спортивних журналістів при обласному відділення НОК України, яку очолив Руслан Мармазов. Багато в чому саме завдяки його енергії, а головне бажанням і розуміння цілей і завдань, що стоять перед спортивними журналістами різних ЗМІ, робота в регіональній організації АСЖУ не згасла остаточно.
 
Такий розвиток подій вимагав швидкого вирішення. І хотіли цього, перш за все, самі донецькі колеги. 13 квітня в приміщенні інституту фізкультури в присутності президента АСЖУ, члена НОК України Михайла Волобуєва та заступника начальника Донецького обласного управління з фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Олександра Громакова пройшли збори спортивних журналістів області. Після короткого звіту Віктора Тачинського про роботу ДАСЖУ за період 2005-2010 рр.. відбулися вибори нового президента Донецької обласної Асоціації спортивних журналістів України. Ним став відомий спортивний журналіст, керівник прес-служби ФК «Шахтар» і головний редактор журналу ФК «Шахтар» Руслан Мармазов.
 
Привітавши новообраного президента ДАСЖУ (до речі, не раз він ставав лауреатом, як в особистих номінаціях, так і з колективами прес-служби ФК «Шахтар» і редакції журналу ФК «Шахтар» у конкурсах АСЖУ) президент Асоціації спортивних журналістів України, член Міжнародної Асоціації спортивної преси Михайло Волобуєв висловив надію, що вже найближчим часом стан справ у Донецькому регіоні зміниться на краще. І сама обласна організація знову стане однією з кращих, а можливо і найкращої в АСЖУ.
 
Удачі і творчих успіхів Вам, колеги!
 
Михайло Вєтров,
спеціальний кореспондент сайту АСЖУ.

 


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore