ГоловнаНовиниНовий президент у Федерації. Новий очільник у українського спорту

Новий президент у Федерації. Новий очільник у українського спорту

23 лютого в Харкові пройшли чергові щорічні збори Української федерації карате. Головною новиною стала позапланова заміна керівника УФК. У зв’язку з призначенням на пост Голови Державного агентства спорту президент УФК Сергій Левчук склав свої повноваження. Новим президентом УФК обрано віце-президента федерації Івана Дутчака.
 
Збори почалися з хвилини мовчання в пам’ять віце-президента УФК, президента Асоціації спортивних журналістів України Михайла Волобуєва, який пішов з життя в січні цього року.

Сергій Левчук повідомив учасників зборів про своє рішення полишити посаду президента УФК – щоби уникнути конфлікту інтересів після переходу на держслужбу в якості очільника профільного відомства. Хоча формальної вимоги про це нема, пан Левчук підкреслив свою вірність принципу «Жити за законом, змагатися за правилами».

У своїй промові він підбив підсумки звітного 2019-го року, а також – десятирічної роботи УФК з моменту заснування.  

Збори традиційно заслухали звіти голів комітетів та різні питання порядку денного, відбулося нагородження лауреатів минулого року, після чого пройшли вибори нового президента УФК.

Сергій Левчук запропонував зборам кандидатуру Івана Дутчака, віце-президента УФК, одного з фундаторів федерації, найближчих соратників Левчука. На загальну думку це – найкращий варіант для спадкоємності в роботі федерації, продовження курсу на вирішення завдань та відповіді на нові виклики.

Іван Дмитрович Дутчак – випускник Чернівецького університету (за фахом «Прикладна математика»), свого часу – знаний каратист, вихованець легендарного сенсея Валерія Галана, потім – досвідчений тренер та функціонер. Здобув ще три вищі освіти – юриста, державного управлінця та спеціаліста з фізичного виховання; працював на держслужбі та у бізнесі; є членом Національного олімпійського комітету України.

Пан Дутчак представив зборам своє бачення подальших перспектив розвитку українського карате – у світі Олімпіади-2020, що наближається, та пост-олімпійського періоду.

Збори одноголосно обрали Івана Дутчака новим президентом УФК та подякували Сергієві Левчуку за його плідну роботу й побажали йому успіхів в якості очільника українського спорту.

Збори відбулися безпосередньо після традиційного міжнародного турніру Kharkiv Open, який як завжди був блискуче організований Рудіком Сагруновим, президентом харківського клубу «Вагр».

Прес-служба УФК

Популярні новини