ГоловнаНовиниОлександр Петраков: "Готуємося до шотландської моделі гри"

Олександр Петраков: “Готуємося до шотландської моделі гри”

Головний тренер національної збірної України Олександр Петраков прокоментував контрольну гру своїх підопічних у Словенії.

Учора синьо-жовті провели контрольну двосторонню гру з усіма відповідними атрибутами. Після матчу дії своїх підопічних оцінив головний тренер національної команди Олександр Петраков.

«Задоволений хлопцями, сподобалося, як вони грали. Ми змоделювали тактику збірної Шотландії — одна команда грала за схемою 3—5—2 або 3—4—3. Змоделювали й стандартні положення. Матч завершився бойовою нічиєю, мені сподобалося.

Робота над визначенням рівня гравців триває. Нам скажуть аналітики, хто скільки пробіг під час матчу. Це наші внутрішні справи. У нас зранку в п’ятницю одне заняття на відновлювання, потім до нас у гості завітають українські діти, які були змушені поїхати за кордон. Ми з ними побачимося, подаруємо дещо.

Нас дуже добре прийняли у Словенії, як у себе вдома. Люди все робили, щоб нам було комфортно, щоб усе сподобалося, запитували, як наші справи, які є побажання. Дали можливість провести гру на центральному полі. Немає запитань. Збори пройшли дуже добре, хлопці молодці, усе виконували. Тож я дуже задоволений.

Налаштування у гравців бойове. На них не треба тиснути, щось говорити. Вони все розуміють, досвідчені футболісти, з іменем. Щодо подальшого графіку, то 27 травня в нас відновлення, 28-го — тренування, 29-го — два заняття, 30-го тренуємося зранку, обідаємо й вилітаємо у Глазго», — сказав Олександр Петраков.

Нагадаємо, матч 1/2 фіналу плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні «Хемпден Парк» (21.45)

Популярні новини