Головна Новини Статті про спорт

Статті про спорт

Суперкубок України: емоції класичного протистояння

Початок нового сезону в Українській Прем’єр-Лізі традиційно ознаменований запеклим протистоянням чемпіона та володаря Кубка України попереднього сезону. Майже завжди у матчі за Суперкубок України сходяться дві найсильніші команди України «Шахтар» і «Динамо».

«З послабленням карантину передусім забезпечено поступове відновлення навчально-тренувального процесу», – Вадим Гутцайт

Під час карантину Міністерство молоді та спорту тісно співпрацювало з Міністерством охорони здоров’я і разом напрацьовували плани поступового виходу з карантину для українських спортсменів. Про це повідомив Міністр Мінмолодьспорту Вадим Гутцайт під час прес-брифінгу, присвяченому 100 дням уряду.

«Олімпійський» відкриває свої двері для всіх охочих займатися спортом!

З 28 червня та до кінця вересня 2020 року НСК «Олімпійський» відкриває свою територію для всіх охочих займатися руховою активністю на свіжому повітрі. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

“Локомотив” (Гребінка): легендарна команда з Полтавщини, яка має вісімдесятирічну історію

У здоровому тілі – здоровий дух! Такий життєвий принцип сповідують мешканці одинадцятитисячного містечка Гребінка, що у Полтавській області. Активним заняттям спорту сприяє розвинена тамтешня інфраструктура. Красень – спорткомплекс включає в себе стадіон із футбольним полем і біговими доріжками, легкоатлетичний манеж, тенісні корти, хокейний, гандбольний, волейбольний і баскетбольний майданчики. У особливій пошані у Гребінці – футбол. Два роки тому місцевий "Локомотив" відзначив восьмидесятирічний ювілей.

Пам’ятаємо

13 квітня виповнилося б 70 років колишньому першому віце–президенту ФК ОСК «Закарпаття», ФК «Лінет» та ФК «Віжибу» Берегово, президенту «Віжи–300», депутату обласної ради (2006–2010 рр.), ініціатору обласного конкурсу–рейтингу «Кращий закарпатець», першого міжнародного матчу збірної Незалежної України (Україна–Угорщина, Ужгород, 29 квітня 1992 р.), суперкубка області з футболу, почесному громадянину міста Берегово Ю. М. Гецку.

Сьогодні легендарному футболісту-закарпатцю Й. Сабо – 80!

Раз у чотири роки він відзначає свій день народження. На цей раз знаному колишньому гравцеві збірної СРСР, бронзовому призеру олімпійських ігор, багаторазовому чемпіону та володарю кубка СРСР, тренеру збірної України та ФК «Динамо», ЗМС СРСР та ЗТ України Йожефу Йожефовичу Сабо — усміхнулася фортуна. Він має можливість не лише відзначити у 20-ий раз свій день народження, але й відсвяткувати чудовий ювілей.

Новий президент у Федерації. Новий очільник у українського спорту

23 лютого в Харкові пройшли чергові щорічні збори Української федерації карате. Головною новиною стала позапланова заміна керівника УФК. У зв’язку з призначенням на пост Голови Державного агентства спорту президент УФК Сергій Левчук склав свої повноваження. Новим президентом УФК обрано віце-президента федерації Івана Дутчака.

Андрій Павелко: «2019 рік був для українського футболу успішним. хотілося б, аби 2020-й став іще кращим…»

Рік, що минає, став для українського футболу роком великих перемог. Золото чемпіонату світу серед 20-річних футболістів, путівка на Євро-2020 із першого місця у групі, де разом із синьо-жовтими виступали чинні чемпіони Європи.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

Членство в АСЖУ на 2021-2025 роки

Шановні колеги! Цього року закінчується термін дії карток АСЖУ, які були чинними  упродовж 5 років – з 2016-го до кінця 2020 року. Для продовження членства...

Возвеличимо українського тренера

Успіхи кожного спортсмена - це велика частина життя його тренера - дитячого, юнацького, дорослого. За свою тривалу  журналістську роботу на Олімпіадах, інших солідних спортивних...

Ще один крок від меншовартості

Сьогодні, 30 жовтня, відзначається День тренера, як повідомили нам Інтернет-видання.  І всі в Україні стали дружно вітати тих, "хто нас виводить у люди, хто нас...

Футбольний турнір спортивних журналістів PariMatch Media Cup – традиція, яка дарує радість зустрічі

Футбольний турнір  спортивних медіа Parimatch Media Cup, організований Асоціацією спортивних журналістів України та нашим надійним партнером - компанією Parimatch Ukraine, відбувся другий рік поспіль...