Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Ой, як нам буде не вистачати Вас, Іване Романовичу...
03.02.2018
Ой, як нам буде не вистачати Вас, Іване Романовичу...
 
Боляче, дуже боляче: 2 лютого на 79-му році від нас пішла чудова людина, успішний тренер і суддя з важкої атлетики. А ще прекрасний журналіст, наш добрий друг і наставник, один із керівників Асоціації спортивних журналістів України, голова Ревізійної комісії АСЖУ, багаторічний президент Вінницької Асоціації спортивних журналістів України – Іван Романович Лозовський.
 
Для спортивної преси країни і всіх справжніх цінителів фізичної культури і спорту – це втрата непоправна і вкрай гірка. І в людському, і в професійному плані! Мати в бойовому строю настільки розумного, вмілого, працьовитого, при цьому ще й надзвичайно скромного, толерантного колегу – рідкісна привілея для будь-якого колективу. Ми будемо завжди вдячні долі за цей щедрий дар, за унікальну можливість стільки років створювати літопис вінницького і українського спорту разом з Іваном Лозовським. Протягом майже двох десятків років він був в АСЖУ одним із найяскравіших, цікавих і шанованих журналістів.
 
Ми всі пишалися тим, що Іван Романович був членом нашої Асоціації. А його ставлення і вірність спортивній журналістиці, любов до України, відданість родині та близьким людям завжди служили нам прикладом у цю непросту для Батьківщини годину.
 
Йти по життю з цим Великим трударем пліч-о-пліч для всіх нас було великим щастям і радістю. А скільки доброго і корисного зробив Іван Романович Лозовський для спортивної журналістики України та нашої організації з 1999 року! Його творчий шлях, який обчислюється більш ніж півстоліттям, відзначений величезною кількістю журналістських нагород. Наш вінницький колега – багаторазовий переможець і призер різних професійних конкурсів, що проводяться Національним олімпійським комітетом України та Асоціацією спортивних журналістів України. Він – володар найвищої нагороди АСЖУ "Призу імені Ігоря Засєди "За честь і достоїнство в спортивній журналістиці".
 
Просто вражає, але з роками його творчий потенціал ставав тільки  різноманітнішим і глибшим, а книги і публікації, які регулярно виходили з під його пера, незмінно користувалися у знавців спорту підвищеним попитом. Найкращим внеском у славний спортивний літопис молодої незалежної Держави, на наш погляд, стала унікальна книга Івана Лозовського і Олександра Довгича – "Важка атлетика на теренах України", що побачила світ в кінці минулої осені. Вона стала переможницею 18-го конкурсу АСЖУ "Підсумки спортивного 2017 року» в номінації – "Краща спортивна книга року". На жаль, її обох авторів уже немає сьогодні з нами. Як же це не справедливо і жорстоко по відношенню і до них самих, і до всіх нас.
 
Асоціація спортивних журналістів України глибоко сумує за Другом і Колегою Іваном Романовичем Лозовським. Наша щира печаль і підтримка його сім'ї, рідним і близьким, всім спортивним журналістам Вінницької організації, однієї з кращих в АСЖУ.
Ще раз величезне спасибі, шановний Іване Романовичу, за все, що Ви зробили для спортивного та олімпійського руху в країні, для спортивної журналістики України.
 
Усім нам Вас буде дуже, дуже не вистачати, шановний Іване Романовичу!..
 
                                                                                Правління АСЖУ
 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore