Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Об’єднані спортом, об’єднані футболом, об’єднані дружбою!
02.11.2017
Об’єднані спортом, об’єднані футболом, об’єднані дружбою!
 
Спеціальна Олімпіада України (СОУ) в колективних видах спору найбільший розвиток має в футболі. Сьогодні футбол не просто улюблена гра - це потужний соціальний фактор, який може змінювати життя на краще.
 
15 листопада 2017 р. o 12:00 в спортивному комплексі Київського національного університету ім. Т. Шевченка (вул. Глушкова, 2-Б), при підтримці дворазової олімпійської чемпіонки, професора Тетяни Кочергіної відбудеться товариський матч між футбольним клубом СОУ «Спорт» і командою Кафедри фізичного виховання та спорту університету. Гравці з інвалідністю ФК «Спорт» спробують довести, що прагнення до перемоги, наполегливі тренування і активна життєва позиція можуть дати сили не тільки зіграти на рівних, але й виграти. Підтримай футболістів СОУ, як це роблять Посланці футболу СО Дані Алвес (Dani Alves), Жанлуї Буфон (Gianluigi Buffon) та Роберт Левандовскі (Robert Lewandowski), а також кращі тренери світу Пеп Гвардіола (Pep Guardiola) і Жюльєн Лопетегу (Julen Lopetegui).
 
Спеціальна Олімпіада (СО) – це міжнародна благодійна організація, що проводить тренування та змагання з 33 видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку по всьому світі. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Дж.Кеннеді пані Юніс Кеннеді-Шрайвер і охоплює зараз близько 4,5 мільйони спортсменів у 170 країнах світу. Тепер загальновизнано, що систематичне зайняття спортом сприяє покращенню розумової діяльності людей, які мають відхилення у розумовому розвитку. Крім того, СО допомагає соціально адаптуватися у суспільстві, зрозуміти свою гідність та рівність, а членам суспільства – відчути свою відповідальність перед людьми з обмеженими можливостями.
 
Спеціальна Олімпіада України (СОУ) існує з 1994 року, зареєстрована як громадська організація у 2002 році, має акредитацію Міжнародної СО, договір з НОК, провідними національними федераціями з видів спорту та МОН України. СОУ проводить тренування і змагання впродовж року з 16 видів спорту для більш як 16 тисяч спортсменів в 21 регіоні країни, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, отримувати відчуття радості і гідності та розділяти їх із рідними, друзями та іншими членами суспільства.
 
Докладніше про Спеціальну Олімпіаду України – www.specialolympics.org,ua
 
Докладніше про Міжнародну Спеціальну Олімпіаду – www.specialolympics.org
 
 Андрій Підварко,
виконавчий директор СОУ

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore