Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Вітання від міністра
19.11.2014
Вітання від міністра

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов привітав українських спортсменів – призерів чемпіонату світу з карате 2014 року, який проходив 5-9 листопада у Бремені (Німеччина).

Вперше за роки незалежності українські спортсмени посіли призові місця на світовій першості. Ірина Зарецька взяла "бронзу" в категорії куміте, Станіслав Горуна – "бронзу" у категорії куміте.

7 листопада в рамках світових змагань також відбувся перший чемпіонат світу серед спортсменів з обмеженими можливостями. Українка Уляна Смирнова в категорії ката на візках серед дівчат стала чемпіонкою світу 2014 року.

Дмитро Булатов вручив спортсменам та тренерам подяки Міністерства за успішний виступ на світовій першості.

"Я щиро вітаю українську збірну з важливою перемогою. Незважаючи на два секвестри бюджету, ми зробили все можливе і зберегли спортивний календар та фінансування українських збірних. Завдяки цьому наші спортсмени мають можливість представляти Україну на всіх запланованих міжнародних змаганнях" - зазначив Дмитро Булатов.

"Ми вдячні за увагу, яку Міністерство приділяє неолімпійським видам спорту, зокрема карате. На дорослих змаганнях найвищими були нагороди на чемпіонаті Європи у 2012 та 2013 році. Цього року маємо перші призові місця на чемпіонаті світу", - зазначив Сергій Левчук, президент Української федерації карате.

http://wkf.com.ua/

 


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore