Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Нам повернули Міністерство
04.03.2013
Нам повернули Міністерство

На нашій спортивній вулиці сьогодні велике свято - Указом Президента країни знову відтворено Міністерство у справах молоді та спорту України, яке було скасоване два роки тому.

Його керівником знову призначений Равіль Сафіуллін. Цей Указ з'явився на президентському сайті ввечері, в четвер 28 лютого. На наш погляд, це дуже правильне рішення глави держави, яке безсумнівно, позитивно позначиться на подальшому розвитку всієї галузі. Відтепер наш головний спортивний і фізкультурний штаб не буде в пасинках Кабінету Міністрів, як відбувалося подібне останнім часом!

А це означає, що більшість проблем і питань, що стосуються здоров'я населення країни, організації та проведення різних змагань, підготовки та виступи найсильніших українських атлетів на міжнародній арені стануть вирішуватися оперативніше, позитивніше, по-державному.

Цей Указ цікавий ще й тим, що показує нашого президента, як сильного і розумного керівника, що вміє не тільки визнавати допущені помилки, а й здатного заради спільної справи виправляти їх. Упевнений, цей крок глави держави оцінять всі любителі спорту: і ті, хто працює в ньому професійно, і ті, хто просто займається ним для свого здоров'я.

Нам, спортивним журналістам країни, особливо приємний і такий факт: міністр у справах молоді та спорту України Равіль Сафович Сафіуллін є також Почесним членом Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ). І завжди в усьому підтримує нас, за що ми щиро йому вдячні. У нас спільна справа, спільна мета. І на цьому шляху ми завжди будемо разом!

Михайло Волобуєв,
президент АСЖУ, член НОК України


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore