Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Михайло Волобуєв - знову обраний президентом КАСЖ
28.02.2010
Михайло Волобуєв - знову обраний президентом КАСЖ

У суботу, 27 лютого, в прес-центрі столичного Палацу спорту відбувся III з'їзд Київської Асоціації спортивних журналістів (КАСЖ). Зі звітною доповіддю про роботу громадської організації за період з листопада 2004 р. по лютий 2010 виступив її президент Михайло Волобуєв. Теми і питання, підняті в доповіді, викликали великий інтерес у делегатів. Обговорення її, а також повідомлення голови Ревізійної комісії Петра Марусенко були відвертими, по-діловому конкретними і професійними.

А поговорити, обмінятися думками столичним спортивним журналістам завжди є про що. Тим паче сьогодні, в дуже непростий період, який переживає Україна і Київ, час, коли всілякі кризи, які завжди супроводжують становлення молодої держави, найтіснішим чином переплелися з економічними та фінансовими проблемами, що охопили багато куди більш розвинені і успішні країни, ніж наша.

КАСЖ з моменту свого створення в березні 1999 року завжди була найбільшою регіональною організацією в структурі Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ), постійно займає в ній лідируюче положення. Сьогодні вона об'єднує в своїх лавах 324 людини, з яких більше 100 є до того ж і членами Міжнародної Асоціації спортивної преси (AIPS), що лише підтверджує високий рівень професіоналізму КАСЖ.

Саме в Києві знаходяться найбільші й популярні в країні ЗМІ, а імена спортивних журналістів Володимира Маєвського та Валентини Пожилової, Віктора Браницького і Валерія Рекунова, Людмили Радченко і Михайла Сороки, Миколи Бочка та Богдана Білейчук, Юрія Бондаря та Віктора Нестеренка, Людмили Мовчан та Михайла Френкеля, Миколи Моторного та Анатолія Чеботарьова відомі всій країні. І цей список чудових київських спортивних репортерів, коментаторів, фотожурналістів можна продовжувати і продовжувати. Більшість з них були делегатами ІІІ з'їзду. Разом з іншими колегами вони дали позитивну оцінку роботі президента і Правління КАСЖ за звітний період, висловивши при цьому чимало цікавих пропозицій і побажань, які, безумовно, підуть на користь подальшому розвитку київської та української Асоціацій.

А потім делегати з'їзду приступили до обрання нового президента і членів Правління Київської Асоціації спортивних журналістів. Воно також вийшло досить цікавим і інтригуючим, бо на пост керівника КАСЖ на період з 2010 по 2015 роки було висунуто дві кандидатури - Михайла Волобуєва (він очолює організацію з дня її заснування в березні 1999 року) і Валентина Щербачова, відомого тележурналіста, який керував Федерацією спортивних журналістів України (попередниці АСЖУ) у період з 1992 по 1999 роки. Віце-президент Асоціації спортивних журналістів України, головний редактор журналів «Губернатор» та «Мер» Богдан Білейчук, ведучий засідання з'їзду на період виборів, запропонував обом претендентам виступити зі своєю програмою майбутнього КАСЖ.

У результаті делегати III з'їзду підтримали «програму життя» Асоціації, запропоновану Михайлом Волобуєвим, продовживши його повноваження президента КАСЖ на новий п'ятирічний період. Членами Правління обрані також - Віктор Браницький ( «Голос України»), Микола Бочок ( «Команда»), Валерій Рекунов ( «Урядовий кур'єр») та Валентин Щербачов (Телекомпанія «Спорт-Україна»).

Учасники суботнього зібрання визначили і своїх представників на III з'їзд Асоціації спортивних журналістів України, який пройде в цьому ж місці 19 березня 2010. Вони також одностайно запропонували кандидатуру Михайла Волобуєва на пост президента АСЖУ на період з 2010 по 2015 роки. Нагадаємо, що в день роботи українського з'їзду пройде і вшанування номінантів конкурсу «Підсумки спортивного 2009 року».

Михайло Вєтров
Фоторепортаж про роботу III з'їзд КАСЖ нашого спеціального фотокореспондента Андрія Клименка.
 

III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ
III съезд КАСЖ III съезд КАСЖ

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore