Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Дорогі спортові Колеги й Колежанки!
02.07.2020
Дорогі спортові Колеги й Колежанки!
 
Сьогодні – Міжнародний День спортивного журналіста, з чим Вас щиро вітаю!  Спорт для нас – це джерело постійного натхнення, пристрасті, прагнення до першості, що, власне, й ріднить  нас зі спортовцями. Відтак, Друзі, зберігаймо завжди у серці та душі це відчуття невгамовності, енергійності та великої любові до справи, якою займаємося. Добре знаю, що для більшості з Вас спортивна журналістика – це справа всього життя, заради якої ви робите чималі жертви. Тому хочу вам усім побажати непохитної віри у те, що Ваша присвята професії  аж ніяк недаремна  і  обов’язково повернеться сторицею!  Продовжуйте жити спортом – і ментально, і фізично! Лише так можна подолати будь-які труднощі!

Радіємо, що спорт потрохи повертається у наше життя в умовах карантину, а разом з ним отримують можливість працювати у більш звичних умовах і мас-медіа. Так, це поки що частково, але важливо, що рух та поступ уже є. Пандемія рано чи пізно закінчиться і ми надалі будемо поруч зі спортом разом з тисячами атлетів та мільйонами уболівальників, які творять цю особливу позитивну спільноту людей.

Будьте Дужі, будьте Здорові, Будьте Натхненні! Хай завжди підтримують Вас найрідніші люди, а спорт додає наснаги! Зі Святом!

Олександр Гливинський,
президент Асоціації спортивних журналістів України

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore