Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Тенісна битва за Кубок «Золоте перо – 2020»
04.06.2020
Тенісна битва за Кубок «Золоте перо – 2020»

 

Федерація тенісу України, Асоціація тенісистів-журналістів України, Асоціація спортивних журналістів України та Громадське об’єднання «Теніс-Мікс» до Дня журналіста проведуть 8 червня одноденний виставковий тенісний турнір серед майстрів пера та мікрофону. Серед учасників відомі в Україні спортивні журналісти та коментатори, а також представники мас-медіа, які подадуть попередню заявку. 
 
Регламент і формат турніру остаточно буде визначено напередодні змагань, коли стане відома кількість учасників. Не виключено, що за великої кількості бажаючих журналісти битимуться за тенісний Кубок «Золоте перо – 2020» у парному розряді. У такому випадку склад пар буде визначатися «сліпим» жеребкуванням, згідно рейтингу, котрий журналісти мають після завершення минулорічного регулярного чемпіонату АТЖУ-2019. 
 
Запрошуємо всіх журналістів та представників мас-медіа, які люблять і грають в теніс, попередньо реєструватися і 8 червня завітати у місто Вишневе на корт «Південний» (штучна трава), вулиця Південна, 7, де пройдуть шаленні й емоційні тенісні баталії. Початок змагань о 16.00.  
 
Довідки та попередні заявки за тел/viber/telegram/whats app – 095 721 25 89.
 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore