Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Українське карате отримало перших заслужених майстрів спорту
28.08.2019
Українське карате отримало перших заслужених майстрів спорту

 

Уперше в історії українського карате наші провідні спортсмени удостоєні почесного звання «Заслужений майстер спорту України».

Наказом Міністерства молоді і спорту від 25 серпня 2019 року почесне звання присвоєно чемпіонам ІІ Європейських ігор Станіславу Горуні та Аніті Серьогіній, віце-чемпіонці ІІ Європейських ігор Анжеліці Терлюзі та віце-чемпіонові світу 2018 року Валерію Чоботарю.

Це гідне визнання видатних досягнень кращих каратистів України, з якими пов’язані великі здобутки останніх сезонів та олімпійські надії щодо Токіо-2020.

Посвідчення та знаки спортсменам вручив президент Української федерації карате Сергій Левчук. Ця радісна подія відбулася в японському місті Хіно, де члени збірної України почали тренувальний збір напередодні перших великих стартів осені – етапу Прем’єр Ліги в Токіо (6-8.09) та етапу Серії А в Сантьяго (20-22.09).

Також наказом Міністерства звання «Майстер спорту міжнародного класу» присвоєно Галині Мельник та Діані Шостак – чемпіонкам Європи 2019 року в командному кумі те, та Ігорю Угнічу, призеру чемпіонатів Європи. 

Наші вітання спортсменам та їх тренерам, які привели їх до спортивних висот – Антонові Нікуліну, Олександрові Тонкошкуру, Денисові Морозову, Олександрові Пікуліну, Андрієві Лазаренку, Миколі Сіраковському.

Уся спільнота карате України щиро бажає нашим спортивним героям нових успіхів на славу українського спорту та в ім’я українського карате.   
                                                                                                     Прес-служба УФК 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore