Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Усі на футбол!
14.05.2019
Усі на футбол!

Спеціальна Олімпіада України запрошує всіх спортивних фанів взяти участь у Всеукраїнських змагання з футболу, які відбудуться у Миколаєві в рамках 19-го Європейського футбольного тижня (ЄФТ-2019) Спеціальної Олімпіади.

Європейський футбольний тиждень (ЄФТ) – це найбільша спортивна подія, яка не тільки сприяє популяризації гри у футбол серед спортсменів з ментальними відхиленнями, але й заохочує підтримувати і вболівати за улюблені команди та спортсменів Спеціальної Олімпіади (СО). 

З 25 травня по 2 червня під час проведення ЄФТ-2019 на спортивних майданчиках і стадіонах у 50 країнах Європи відбудеться більше 450 спортивних заходів, в яких візьмуть участь понад 45000 гравців. Традиційно ЄФТ патронує УЄФА,  підтримують національні футбольні федерації майже 40 країн світу.
 
Спеціальна Олімпіада України (СОУ) завжди бере активну участь у проведенні ЄФТ. 
 
17 та 18 травня у Миколаєві на стадіоні Парку Перемоги в рамках ЄФТ-2019, проходитимуть Всеукраїнські змагання з футболу Спеціальної Олімпіади України. Це  чудове спортивне свято Спеціальна Олімпіада України проводить спільно з Фондом соціального захисту інвалідів, за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ФК "Шахтар", компаній McDonald's Україна, Coca-Cola  Україна та Асоціації спортивних журналістів України.
 
У цьогорічних Всеукраїнських футбольних змаганнях візьмуть участь 12 команд СОУ з Одеси, Кременчука, Харкова, Миколаєва, Херсонської, Запорізької, Донецької, Харківської та Житомирської області. До складу кожної команди входить вісім спортсменів віком від 8 до 13 років. Регламентом проведення заходу дозволяється участь дівчат у юнацьких  футбольних командах. Варто наголосити, що цього року СО приділяє особливу увагу саме жіночому та дівочому футболу. Спеціальна Олімпіада прагне залучити якомога більше жінок і дівчат до гри у футбол, тому й девіз 19-го ЄФТ: «Залучаймо дівчат на футбольне поле!» Спеціальна Олімпіада України завжди підтримувала жіночий футбольний рух. Варто згадати, що у березні 2019 року на Літніх Всесвітніх Іграх Спеціальної Олімпіади в Об’єднаних Арабських Еміратах жіноча футбольна команда СОУ з Миколаєва посіла перше місце! СОУ й надалі розвиватиме цей перспективний напрямок і продовжуватиме залучати жінок і дівчат до занять футболом. 
 
Під час проведення Всеукраїнських змагання з футболу у Миколаєві передбачається проведення чимало цікавих заходів, зокрема відбудеться показовий матч з флорболу за участі Голови правління Української Федерації Флорболу Хадера Тамуза. Заплановані також теоретичні та практичні заняття для тренерів і волонтерів СОУ. Штат СОУ 17 травня проведе навчально-методичний семінар для тренерів, а 18 травня у спеціальній школі-інтернаті № 2 - тренінг за програмою «Маленькі спортсмени». Такі заходи з нетерпінням чекають тренери і волонтери, бо подібні зустрічі - це можливість не тільки обмінятися досвідом, дізнатися про нові методики, які слід використовувати у роботі зі спортсменами СОУ, а й просто поспілкуватися з давніми друзями та однодумцями. 
 
Вітаючи проведення Всеукраїнського турніру з футболу у Миколаєві, президент СОУ, академік С. Комісаренко наголосив: «Футбол – фантастична гра, вона об’єднує гравців і вболівальників, приносить цілу гаму яскравих емоцій. Взагалі спорт - це не тільки здоров'я, але й можливість сприяти толерантності, повазі. Нам всім важливо всіляко підтримувати соціальну інтеграцію наших особливих спортсменів. Бажаю всім командам, які беруть участь у змаганнях, і вболівальникам, одержати задоволення і від гри у футбол, і від спілкування!».
Спеціальна Олімпіада України запрошує всіх мешканців і гостей Миколаєва, які люблять футбол, 17 та 18 травня завітати на стадіон Парку Перемога і взяти участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу, які проходитимуть в рамках 19-го Європейського футбольного тижня (ЄФТ-2019) Спеціальної Олімпіади й підтримати наших спортсменів. 
 
Прес-служба СОУ
 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore