Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Каратист Роберт Широян виборов ліцензію на Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року
01.07.2018
Каратист Роберт Широян виборов ліцензію на Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року

 

29-30 квітня в місті Умаг (Хорватія) пройшов молодіжний кваліфікаційний турнір, де розігрувались ліцензії на Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року, які відбудуться в Буенос-Айресі  6-18 жовтня.
 
Український каратист Роберт Широян увійшов до 24-х спортсменів, які здобули олімпійські ліцензії. 16-річний боєць з Дніпра виграв змагання в розділі куміте, юніори -68 кг, здолавши представників Мальти (7: 2), Португалії (3: 0), Франції (0: 0), Тунісу (1: 0) і Малайзії (6: 0). У фіналі наш каратист не залишив шансів японцеві Котаро Накамурі (5: 2). 
 
Це надзвичайний успіх Роберта Широяна, вихованця тренера Кирила Кірсанова з клубу «Легенда». Це величезне досягнення дніпровського карате, яке стрімко прогресує в останні роки (президент Дніпровської обласної федерації карате – Руслан Олійник).
 
Також в Умагу змагались від України: Вікторія Ващишин (- 53 кг), Оксана Базелюк (-59 кг), Аліна Карпишина (59+ кг), Микита Шилоносов (-61 кг), Олександр Злобін (68+ кг).
 
У складі української делегації, яку очолював президент Української федерації карате Сергій Левчук, були тренери Петро Корнійчук і Микола Сіраковський, лікар Тетяна Куртян. 
 
Юнацькі Олімпійські ігри проводяться за ініціативи Міжнародного Олімпійського комітету з 2010 року. Перші літні Ігри пройшли в Сінгапурі (2010), другі – в 2014 році в Нанкіні. На Іграх в Буенос-Айресі дебютує карате. Турнір пройде 17-18 жовтня в Буенос-Айресі на арені  Parque Polideportivo Roca. В програмі – 6 змагань з куміте, по три вагові категорії серед дівчат та хлопців. В кожному виді візьмуть участь по 8 спортсменів у віці 16-17 років. Загалом на Іграх виступатимуть 48 представників карате. 
 
Прес-служба УФК
 

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore