Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Всесвітні Зимові Ігри Спеціальної Олімпіади в Австрії
04.02.2017
Всесвітні Зимові Ігри Спеціальної Олімпіади в Австрії
 
«Серцебиття світу» – під таким гаслом пройдуть 11-ті Всесвітні Зимові Ігри Спеціальної Олімпіади з 14 по 25 березня 2017 року в Австрії. Ця подія міжнародного значення збере 3000 спортсменів і 1100 тренерів зі 110 країн світу. Захід буде проводитись у прекрасних містах – Грац, Шладмінг і Рамзау.
 
Всесвітні Ігри СО стануть найбільшим спортивним та гуманітарним заходом в 2017 році. Рух Спеціальної Олімпіади спрямований на створення світу, який приймає та поважає кожну людину, незалежно від її особливостей, – світ інклюзії та взаємної поваги. Спортсмени Спеціальної Олімпіади України їдуть до Австрії, щоб достойно представити нашу країну, а також продемонструвати свої здібності всьому світу. 
 
Делегація Спеціальної Олімпіади України складається з 18 спортсменів та 5 тренерів і змагатиметься в трьох видах спорту:
 
Гірські лижі: Степан Синюков, Володимир Янчук (обидва – Київ).
Тренер: Валерій Гревизирський. 
 
Лижні перегони: Катерина Кудрявцева (Житомир), Юрій Ліниця , Роман Солтис, Оксана Угрин (усі – Львів).
Тренер: Юрій Байцар.
 
Команда з хокею на підлозі: Аркадій Бадін, Артем Бадін, Артур Бадін, Василь Добридний, Олег Федоренко, Володимир Горбунов, Олександр Горпинич, Микола Іванюшин, Віталій Іванів, Денис Кальник, Олександр Петров, Руслан Величко (усі – Миколаїв).
Головний тренер: Анатолій Ковтун 
Тренер: Сергій Затонов, Олена Карпухіна.
 
Усі спортсмени Спеціальної  Олімпіади України наполегливо тренуються, долаючи біль і труднощі, щоб прапор України майорів поруч із прапорами майже двох сотень прапорів держав світу. 
 
За відсутності допомоги держави, просимо Вас підтримати обрану вами команду з виду спорту в складі делегації СОУ і переказати на рахунок Спеціальної Олімпіади посильну для Вас суму на квитки та екіпірування, щоб весь світ побачив: Україна не тільки воює, її суспільство здатне до реальної підтримки і гуманного ставлення до тих, кого обійшла доля. 
 
Реквізити ВГОІ «Спеціальна Олімпіада України»:
Код-26194102
Поточний рахунок в гривнях – № 26003300103696 в ТВБВ №10026/0122 філії Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк». МФО 322669.
 
Вболіваємо за наших спортсменів та бажаємо їм перемог!  
 
Андрій Підварко,
викон. директор СОУ
 

 


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore