Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Приходь та підтримай спортсменів Спеціальної Олімпіади!
15.05.2015
Приходь та підтримай спортсменів Спеціальної Олімпіади!

15-й Європейський футбольний тиждень (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади - «Об’єднаний футбол» та футбольний фітнес. Спеціальний тиждень, коли Європейська футбольна спільнота відкриває можливості для футболістів з відхиленнями у розумовому розвитку.

Європейський футбольний тиждень Спеціальної Олімпіади в Україні підтримується УЄФА РЕСПЕКТ (UEFA RESPECT) і триватиме з 23 по 30 травня 2015 р. Більше тисячі спортсменів з обмеженими розумовими можливостями братимуть участь у цій події в 15 областях країни.

Метою проведення ЄФТ є створення Європейським футбольним співтовариством більших можливостей для людей із відхиленнями інтелектуального розвитку у футболі. Близько 50.000 спортсменів Спеціальної Олімпіади змагатимуться в 400 футбольних заходах у 50 країнах континенту за підтримки УЄФА, 37 Національних футбольних федерацій, 80 футбольних клубів по всій Європі, включаючи офіційних представників-посланців Спеціальної Олімпіади в Європі "Celtic FC", "Tottenham Hotspur", "Inter", команд з італійської Serie A і B, Бундесліги, польської Ekstraklasa, Угорської NBI - ОТП Банк ліги, Української Прем’єр-ліги, а також нідерландської та бельгійської ліг.

У рамках ЄФТ 2015 Спеціальна Олімпіада України (СОУ) проводитиме численні локальні турніри, два великі регіональні турніри з футболу на заході України (м. Вінниця) та півдні (м. Херсон), всеукраїнський семінар для тренерів з футболу, відвідування ігор Прем’єр-ліги, виставки художніх робіт на футбольну тематику. Головним заходом ЄФТ в Україні стане Національний турнір СОУ серед чоловічих та жіночих команд в м. Ніжин 25-26 травня 2015 року на стадіоні «Спартак».

Директор СОУ Андрій Підварко зазначив: "ЄФТ надає унікальну можливість для всіх учасників проявити себе у футболі, отримавши натомість визнання та повагу, прийняття і включення до футбольної родини. Завдяки підтримці Федерації футболу України, футбольної Прем’єр-ліги, МакДональдз Юкрейн Лтд., Кока-Кола України, Ніжинському державному університету ім. М. Гоголя та Асоціації спортивних журналістів України цього року розраховуємо залучити до футболу Спеціальної Олімпіади нових уболівальників і волонтерів".

ЄФТ 2015 заохочує грати в «Об’єднаний футбол», коли в одній команді гратимуть футболісти з і без вад, а також заохочує зосередитись на футбольному фітнесі і здоровому способі життя.

Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту Спеціальної Олімпіади Європа/Євразія з 33 офіційних олімпійських видів, котрим займаються 133.000 осіб з відхиленнями інтелектуального розвитку в 58 країнах.

Більше про Спеціальну Олімпіаду на www.specialolympics.org.

Андрій Підварко,
директор Спеціальної Олімпіади України
 


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore