Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Із Сергієм Бубкою до нових перемог!
07.10.2014
Із Сергієм Бубкою до нових перемог!

Теплим, сонячним днем 7 жовтня 2014 року в Київському готелі «Прем'єр-палац» відбулася ХХIХ звітно-виборна Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України. Її головний підсумок - великий спортсмен і чудова людина, член Виконкому МОК і віце-президент Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій, олімпійський чемпіон Сергій Бубка знову переобраний президентом НОК України на новий чотирирічний термін до 2018 року. Цю відповідальну і найважливішу для олімпійського руху країни посаду Сергій Бубка обіймає з 2005 року.

І працює на цій нелегкій посаді він дуже навіть успішно. Як усередині України, так і в планетарному масштабі авторитет нашого НОКу за останнє десятиліття незмірно виріс. Стабільні й високі результати регулярно показують наші олімпійці. Стосується це і літніх, і зимових Олімпіад - десятки атлетів України повернулися з Лондона і Сочі з медалями. Настільки ж успішно на юнацьких Іграх виступають наші юні спортсмени. У спорті Україні є чим пишатись! І величезна заслуга в цьому належить також Національному олімпійському комітету, який раз на чотириріччя звітує про свою багатогранну діяльності перед своїми членами.

Асамблеї НОК України завжди викликають підвищений інтерес з боку зарубіжних колег, які із задоволенням і великою користю для себе приїжджають до Києва, щоб перейняти досвід роботи команди Сергія Бубки. Ось і цього разу в засіданні ХХIХ Генасамблеї взяли участь кілька дуже поважних представників міжнародного спортивного й олімпійського руху. І серед них член Виконкому МОК, президент Європейських олімпійських комітетів Патрік Хіккі (Ірландія).

Після численних привітань, поздоровлень і нагороджень учасників та гостей Генасамблеї, звітів президента про діяльність НОКу та ревізійної комісії та їх обговорення, затвердження нової редакції Статуту НОК відбулися вибори членів Національного олімпійського комітету України на 2014-2018 рр., а також вибори керівних органів шанованої громадської організації. Членами НОК України на новий чотирирічний термін обрано 154 людини, які представляють - Федерації з олімпійських видів спорту, члени МОК в Україні, керівники регіональних відділень НОК, атлети-олімпійці, члени комісій ЄОК в Україні, Олімпійської академії України, громадські об'єднання та організації фізкультурно-спортивного напряму, органи державного управління.
Кандидатуру Сергія Назаровича Бубки на посаду президента Національного олімпійського комітету України висунули 49 суб'єктів олімпійського руху. І серед них Асоціація спортивних журналістів України. Він і був обраний на цю відповідальну посаду - одноголосно! З чим ми прославленого олімпійця-чемпіона і вітаємо! Членом Національного олімпійського комітету України (на четвертий термін поспіль) став і президент АСЖУ. Постараюся і далі по повній програмі виправдовувати довіру колег-журналістів і членів нового складу НОК ...

Кілька слів ще про одну дуже приємну подію, що мала місце на нинішній Генасамблеї. Вівторок, 7 жовтня 2014, назавжди увійде в історію українського карате: в цей день Українська федерація карате (разом з федераціями ушу і танців) була прийнята до олімпійської родини як суб'єкт олімпійського руху. Це визнання великих зусиль керівників УФК з розвитку чудового виду спорту в країні і досягнень українських каратистів за останні чотири роки на міжнародній арені. Безумовно, це також і аванс на майбутнє: тепер всі ми будемо з нетерпінням очікувати історичного рішення МОК про включення карате до програми Олімпійських ігор. Переконаний, що за активної і серйозної роботи Міжнародної федерації карате (WKF), підтриманої всіма її членами (близько 190 країн) цей день не за горами. Тим більше, що карате, поряд з іншими олімпійськими і декількома неолімпійськими видами спорту, вже включено до програми перших Європейських ігор, які з ініціативи ЄОК пройдуть у 2015 році в Баку. Асоціація спортивних журналістів України сердечно вітає своїх надійних друзів-партнерів, Українську федерацію карате, з цією довгоочікуваною подією. Разом ми цю заповітну мрію обов'язково втілимо в життя! ..

А завершилась ХХIХ Генасамблея розглядом та прийняттям Програми основних завдань своєї діяльності на 2014-2018 роки. Вони серйозні, амбітні. І для їх виконання всім членам НОК і активістам олімпійського руху в Україні належить неабияк потрудитися.

Михайло Волобуєв,
президент АСЖУ, член НОК України,
спеціальний кореспондент «Правды Украины» і сайту АСЖУ на
ХХIХ Генасамблеї НОК

На фото: кадри з ХХIХ Генеральної Асамблеї НОК України.

Фото Павла Кубанова


фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore