Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
АСЖУ вшановувала своїх лауреатів
27.02.2011
АСЖУ вшановувала своїх лауреатів

Одинадцять років поспіль спортивні журналісти України збираються на свій традиційний вечір, щоб підвести «Підсумки спортивного року» і відзначити кращих з кращих нагородами.

Цього разу святкова зустріч членів АСЖУ вперше пройшла в приміщенні Державної служби молоді і спорту України. Великий конференц-зал на 9-му поверсі ледь вмістив усіх учасників, а це близько 150 чоловік.

Крім головних героїв дня - спортивних літописців, тут були керівники спортивної галузі країни, Національного олімпійського комітету і спортивних Федерацій, відомі тренери та атлети, ветерани фізичної культури і спорту Києва та України, народні депутати України різних скликань, представники науки і культури, бізнесу та громадських організацій.

Тепло зустріли присутні появу за столом президії голови Державної служби молоді і спорту України Равіля Сафіулліна, віце-президента НОК, члена МОК, президента Національної федерації легкої атлетики України, дворазового олімпійського чемпіона Валерія Борзова, голови Київської Спілки журналістів, популярного спортивного письменника Михайла Сороку і президента Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ), члена Міжнародної Асоціації спортивної преси (AIPS), члена НОК Михайла Волобуєва.

Після короткого підведення підсумків роботи спортивних журналістів країни в сезоні 2010 року, зробленого президентом АСЖУ М. Волобуєвим, щирих, суцільних і серцевих виступів керівника спортивної галузі України Р. Сафіулліна і прославленого атлета В. Борзова відбулося вручення призів по 25 номінаціям АСЖУ.

Перелік їх щасливих володарів ви можете знайти на нашому сайті. Ця частина програми вечора викликала у переповненого залу особливий інтерес і бурю позитивних емоцій.

Ніяка розповідь про цю найважливішу щорічну подію в житті АСЖУ не дасть повної картини заходу, що минув. Щоб відчути його «смак», перейнятися і насолодитися його дружньою і творчою атмосферою, що об'єднала людей різного віку і професійної підготовки, але однаково відданих спортивному та олімпійському руху України, потрібно було обов'язково самому стати безпосереднім учасником святкового вечора. І пройти до кінця всю його програму як офіційну, так і неофіційну.

Ми ще довго будемо зберігати в душі чудові миті і теплоту зустрічі, що пройшла 25 лютого 2011 року. Серед її найбільш яскравих моментів - сердечне спілкування з номінантами і колегами, чудовими людьми зі світу спорту, що з'їхалися до столиці, незважаючи на негоду, з багатьох регіонів України.

Завершуючи розповідь про наш традиційний щорічний журналістський «вогник», хочеться щиро подякувати всім, хто допоміг організувати і провести його на високому рівні, хто завжди і в усьому поряд з АСЖУ. Особлива наша вдячність - Державній службі молоді та спорту України (голова - Равіль Сафіуллін), Національному олімпійському комітету України (президент - Сергій Бубка), Національній федерації баскетболу України (президент - народний депутат України, олімпійський чемпіон Олександр Волков), Асоціації спортивної боротьби України (президент - народний депутат України, олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв) і фірмі "Десата-спорт" (директор - Олександр Школьник). Без їх дружньої підтримки і міцного плеча нашого свята могло й не бути. Спасибі, друзі!

Детальну фотосесію «Підсумків-2010» наших спеціальних фотокорів, члена АСЖУ Андрія Клименка та Романа Пойди ви зможете знайти в кінці цього репортажу.

Михайло Вєтров

Підсумки спортивного 2010 року
Підсумки спортивного 2010 року
Підсумки спортивного 2010 року

фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore