Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
НОК оголошує Всеукраїнські конкурси серед спортивних журналістів та фотографів
26.04.2018
Під час засідання виконкому ухвалено рішення про продовження традиції проведення конкурсів. За ініціативи комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» цьогоріч знов визначатимуть найкращі спортивні медіа та фотографів.
Прощайте великий спортсмен, тренер, судья!
20.04.2018
На днях к нам в АСЖУ пришла скорбная весть из Америки: в Нью-Йорке на 89-м году умер великий украинский спортсмен, тренер и судья Григорий Александрович Гамарник - заслуженный мастер спорта,заслуженный тренер Украины, около 30 лет работавший гостренером и главным тренером сборной Украины по классической борьбе, судья международной категории, чемпион мира 1955 года. Это был замечательный человек - умный, интеллигентный, добрый и чрезвычайно талантливый!
Розпочато акредитацію ЗМІ на літні Юнацькі Олімпійські ігри в Буенос-Айресі
10.04.2018
Організаційний комітет ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які з 6 по 18 жовтня прийматиме аргентинське місто Буенос-Айрес, розпочав акредитацію засобів масової інформації. В олімпійському Буенос-Айресі найсильніші юні атлети Планети віком від 15 до 18 років з 206 країн світу змагатимуться у 32 спортивних дисциплінах.
Зі спортом по життю
10.04.2018
Почесний залізничник, спортивний оглядач філії «Медіацентр «Магістраль» Анатолій Чеботарьов отримав найвищу нагороду Асоціації спортивних журналістів України - Приз імені Ігоря Засєди «За честь і достоїнство в спортивній журналістиці» - на 18-й щорічній церемонії вручення почесних призів і грамот АСЖУ найкращим ЗМІ та спортивним журналістам країни за підсумками роботи у 2017 році.
Українські каратисти вперше в сезон залишились без нагород Прем'єр-ліги
09.04.2018
6-8 квітня в Рабаті (Марокко) пройшов четвертий турнір серії Karate 1 Premier League, яку проводить Всесвітня федерація карате (WKF). Збірна України вперше в сезоні 2018 не здобула нагород. Кращими виступами наших спортсменів стали 5-ті місця Анжеліки Терлюги і Валерія Чоботаря, які програли в бронзових фіналах.
Визнання треба заслужити
29.03.2018
У головному футбольному штабі країни 28 березня пройшла 18-та щорічна церемонія вручення Почесних призів і Грамот Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ) найкращим ЗМІ і спортивним журналістам країни, а також керівникам фізкультурної та спортивної галузі країни і друзям АСЖУ в 26 номінаціях за підсумками роботи 2017 года!
Слідкуй за святом наживо
27.03.2018
З останніх приємних новин, які надійшли до АСЖУ, повідомляємо: наше журналістське свято вперше транслюватиметься компанією Virtue на каналі youtube.
Спортивна столиця України провела вражаючий турнір
26.03.2018
24–25 березня у Львові відбувся міжнародний турнір International Lviv Cup 2018. За кількістю та представництвом учасників й за умовами організації це був один із наймасштабніших турнірів в історії українського карате.
Українські каратисти везуть три бронзи з Роттердаму
18.03.2018
16-18 березня в Роттердамі пройшов третій турнір серії Karate 1 Premier League, яку проводить Всесвітня федерація карате (WKF). Збірна України знову виступила результативно, здобувши три бронзові нагороди – відзначилися Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна та Галина Мельник. Ще троє наших бійців зупинились за крок до нагороди, посівши п’яті місця.
Здоровий спосіб життя – здорова нація!
13.03.2018
13 березня 2018 р. за ініціативи Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України (НАПН) організовано круглий стіл на тему «Здоров’яформувальна система фізичного виховання учнів та студентів: від консерватизму до інновацій?».
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore