Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Вітаємо, президенте!
08.02.2019
7 лютого в Римі завершився 43-й Конгрес УЄФА, у рамках якого відбулися вибори до виконавчого комітету союзу. Президент Федерації футболу України Андрій Павелко за підсумками голосування був обраний до оновленого складу Виконкому УЄФА на чотири роки. АСЖУ вітає Андрія Васильовича з обранням на цю відповідальну посаду і бажає йому успішної роботи на благо європейського та українського футболу!
Максим Невмержицький: взяти планку 2017 року буде нелегко, але ми зробимо все для цього
05.02.2019
8-10 лютого в Ольборгу (Данія) пройде 46-й молодіжний чемпіонат Європи по карате. Він стане знаковим в історії української молодіжки: команду минулого року очолив новий головний тренер – Максим Невмержицький. Це добре відома у світі карате людина: в минулому видатний спортсмен; сьогодні – віце-президент Української федерації карате (УФК), президент київського клубу "Чемпіон", успішний тренер; серед його учнів – двократна віце-чемпіонка світу (серед кадетів і молоді) Єлизавета Сірош.
Анатолію Косому - 80!
05.02.2019
Сьогодні президенту Дніпропетровської АСЖУ Анатолію Косому - 80! Дякуємо за вірність спортивній журналістиці! Сердечно вітаємо нашого колегу й друга з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я і довголіття!
Українські каратисти відкрили сезон медальним дублем лідерів у Парижі
01.02.2019
25-27 січня в Парижі пройшов перший великий міжнародний турнір сезону-2019 – перший етап Прем’єр Ліги. В активі збірної України дві медалі, які здобули лідери команди – Анжеліка Терлюга (золото) та Станіслав Горуна (бронза).
82-й Конгресс AIPS: поиск новых путей
25.01.2019
Швейцарская Лозанна стала местом проведения очередного уже 82-го Конгресса AIPS. Проходил он 21-24 января в пятизвездочном отеле Beau-Rivage Palace, входящим в структуру Международного олимпийского комитета. И собрал руководителей и представителей творческих организаций спортивных журналистов из более чем 100 стран всех пяти континентов. Отметим его прекрасную подготовку и проведение. И, как всегда, чрезвычайно насыщенную программу, в которой каждый затронутый вопрос был интересен, актуален и соответствовал духу времени и запросам мировой спортивной журналистики.
1 лютого завершується акредитація журналістів для висвітлення Олімпійських ігор-2020 в Токіо
14.01.2019
Нагадуємо, що триває процес акредитації журналістів для висвітлення Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо. Відповідну процедуру проводить Організаційний комітет з підготовки та проведення Ігор, що забезпечується через Національні олімпійські комітети.
Змін поки не дочекалися
31.12.2018
Як же стрімко й невблаганно летить час: не встигли озирнутися, а 2018 олімпійський рік уже закінчився. Значить прийшла пора і нам в Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ) підбивати «Підсумки спортивного року». До речі, за рахунком вони вже 19-ті, починаючи з сезону 1999.
Сергія Бубку переобрано президентом НОК України
21.12.2018
Сьогодні на Олімпійській базі в Конче-Заспі відбулася ХХХІІІ звітно-виборна Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України, під час якої президентом НОК на наступні чотири роки було переобрано Олімпійського чемпіона Сергія Бубку.
Звітно-виборча конференція Спеціальної Олімпіади України
18.12.2018
14-15 грудня 2018 року ГО “Спеціальна Олімпіада України” (СОУ) в Києві провела звітно-виборчу конференцію. Відповідно до статуту організації, на порядку денному було виведення зі складу Ради СОУ її членів, котрі перебували в ній понад 9 років (пункт 4.3.1 статуту), обрання нових членів Ради СОУ, звіт Виконавчого директора (підсумок 2-річної діяльності СОУ), звіт Ревізійної комісії, індивідуальна робота з делегатами від регіонів.
Українські каратисти завершили сезон золотим дублем у Шанхаї
10.12.2018
7-9 грудня в Шанхаї пройшов заключний великий міжнародний турнір сезону-2018 – четвертий етап Серії А Karate1. В активі збірної України дві золоті медалі, яку здобули лідери команди – Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна.
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore