Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Андрій Павелко: «2019 рік був для українського футболу успішним. хотілося б, аби 2020-й став іще кращим…»
24.12.2019
Рік, що минає, став для українського футболу роком великих перемог. Золото чемпіонату світу серед 20-річних футболістів, путівка на Євро-2020 із першого місця у групі, де разом із синьо-жовтими виступали чинні чемпіони Європи.
Картки AIPS на 2020-2021
13.12.2019
Шановні колеги й колежанки! Прийшли картки AIPS на 2020-2021 рік. Звертайтесь в АСЖУ для їх отримання.
Танцюють усі!
12.12.2019
Танцювальний спорт вже давно прагне приєднатися до Олімпійської сім’ї і ці спроби щоразу стають дедалі результативнішими. Цього року було зроблено перший вагомий крок у цьому напрямку. У березні танцювальний спорт було включено у програму Всесвітніх ігор Спеціальної олімпіади, які проходили в Абу-Дабі (ОАЕ) і це викликало неабиякий резонанс у спортивній спільноті, адже цей вид спорту може виконовути багато функцій.
Андрій Підварко: «Наша мета – не стільки перемоги і медалі, а те, як змінюються на краще хлопці й дівчата, займаючись спортом»
02.12.2019
У Житомирі 30 листопада відбулися фінальні ігри Всеукраїнських змагань з баскетболу для людей з відхиленнями у розумовому розвитку в рамках Європейського тижня баскетболу 2019. Змагання пройшли за підтримки Федерації баскетболу України, Фундації Кока-Кола Україна, Фонду соціального захисту інвалідів.
УФК: 10 років успішної командної гри
20.11.2019
Українська федерація карате (УФК) відзначила 10-річний ювілей. Святкування було приурочено до чемпіонату України, який пройшов у київському спорткомплексі КПІ 16-17 листопада.
Максим Невмержицкий: «В Сантьяго мы получили очень важный опыт для будущих стартов»
13.11.2019
16-17 ноября в Киеве пройдет чемпионат Украины по каратэ. Первый день турнира, когда бороться будут кадеты, юниоры и молодежь (U21), несомненно, самым внимательным и заинтересованным зрителем в спорткомплексе КПИ будет Максим Невмержицкий, главный тренер национальной молодежной сборной Украины.
Рудольф Каценбоген: «КГБ наказал меня за нежелание сотрудничать»
12.11.2019
Рудольф Анатольевич Каценбоген – человек, с которого в Украине более полувека назад начиналось каратэ.
Олександр Гливинський - виконуючий обов'язки президента АСЖУ
06.11.2019
Олександр Віталійович за рішенням розширеного Правління нашої громадської творчої організації, що пройшов у скайповом і телефонному режимах 3–5 листопада, буде виконувати обов'язки президента АСЖУ до найближчого з'їзду. Його проведення планується на початок наступного року. Про більш точну дату і форму організації найважливішого для всіх нас заходу буде повідомлено на нашому сайті пізніше.
Давай, грай!
04.11.2019
«Давай, грай!» – спільний проект Спеціальної Олімпіади України (СОУ), Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Шахтар Соціал офіційно відкрили 3 листопада в одному з найкращих спортзалів Києва, що в Новопечерській школі.
Маленькі футболісти Спеціальної Олімпіади України (СОУ) і Великі футболісти Української Прем’єр-ліги (УПЛ) знову разом!
29.09.2019
27-29 вересня 2019 року, в рамках 9 туру Української Прем’єр-ліги, маленькі футболісти Спеціальної Олімпіади України в футбольній формі СОУ з гордістю вийшли на футбольні поля стадіонів в Києві, Харкові, Львові, Маріуполі разом з кращими командами УПЛ, відчуваючи себе справжніми членами єдиної великої футбольної родини.
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore