Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
УЄФА «заморожує»  акредитацію засобів масової інформації після перенесення  Євро-2020
20.03.2020
Європейська Спілка футбольних асоціацій запевнила мас-медіа, що їхні акредитації для висвітлення фінального турніру чемпіонату Європи переносяться на наступний рік, коли, власне, й буде проведене змагання.
Сьогодні легендарному футболісту-закарпатцю Й. Сабо – 80!
29.02.2020
Раз у чотири роки він відзначає свій день народження. На цей раз знаному колишньому гравцеві збірної СРСР, бронзовому призеру олімпійських ігор, багаторазовому чемпіону та володарю кубка СРСР, тренеру збірної України та ФК «Динамо», ЗМС СРСР та ЗТ України Йожефу Йожефовичу Сабо — усміхнулася фортуна. Він має можливість не лише відзначити у 20-ий раз свій день народження, але й відсвяткувати чудовий ювілей.
Новий президент у Федерації. Новий очільник у українського спорту
24.02.2020
23 лютого в Харкові пройшли чергові щорічні збори Української федерації карате. Головною новиною стала позапланова заміна керівника УФК. У зв’язку з призначенням на пост Голови Державного агентства спорту президент УФК Сергій Левчук склав свої повноваження. Новим президентом УФК обрано віце-президента федерації Івана Дутчака.
Будинок футболу об’єднав представників Мінкультмолодьспорту й різних спортивних відомств навколо проекту «Місто спорту»
29.01.2020
У вівторок, 28 січня, за ініціативи Міністерства культури, молоді та спорту України в Будинку футболу відбулася друга робоча нарада з питань реалізації нового спортивного інфраструктурного проекту в Києві — «Міста спорту».
Вітаємо Людмилу Радченко та Юрія Бондаря!
24.01.2020
Сьогодні святкують свої дні народження два корифеї української спортивної журналістики.
Олександр Гливинський – новий президент АСЖУ
24.01.2020
П’ятий З’їзд Асоціації спортивних журналістів України, що відбувся 23 січня у Києві, переважною більшістю голосів (58 «за» при 65 присутніх) обрав новим президентом Асоціації Олександра Гливинського.
Пам'ятаємо...
13.01.2020
Після довготривалої боротьби з хворобою пішов з життя президент Асоціації спортивних журналістів України, член НОК України Михайло Волобуєв.
Позачерговий З'їзд АСЖУ!
10.01.2020
Правлінням АСЖУ прийнято рішення про скликання та проведення позачергового З‘їзду АСЖУ 23.01.2020 об 11.00 у конференц-залі Будинку футболу. Запрошуємо членів організації взяти участь у його роботі.
Підсумки 2019 року!
25.12.2019
ПРЕС-РЕЛІЗ АСОЦІАЦІЇ СПОРТИВНИХ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ (АСЖУ) «ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО 2019 РОКУ»
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore