Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Андрій Підварко: «Наша мета – не стільки перемоги і медалі, а те, як змінюються на краще хлопці й дівчата, займаючись спортом»
02.12.2019
У Житомирі 30 листопада відбулися фінальні ігри Всеукраїнських змагань з баскетболу для людей з відхиленнями у розумовому розвитку в рамках Європейського тижня баскетболу 2019. Змагання пройшли за підтримки Федерації баскетболу України, Фундації Кока-Кола Україна, Фонду соціального захисту інвалідів.
УФК: 10 років успішної командної гри
20.11.2019
Українська федерація карате (УФК) відзначила 10-річний ювілей. Святкування було приурочено до чемпіонату України, який пройшов у київському спорткомплексі КПІ 16-17 листопада.
Максим Невмержицкий: «В Сантьяго мы получили очень важный опыт для будущих стартов»
13.11.2019
16-17 ноября в Киеве пройдет чемпионат Украины по каратэ. Первый день турнира, когда бороться будут кадеты, юниоры и молодежь (U21), несомненно, самым внимательным и заинтересованным зрителем в спорткомплексе КПИ будет Максим Невмержицкий, главный тренер национальной молодежной сборной Украины.
Рудольф Каценбоген: «КГБ наказал меня за нежелание сотрудничать»
12.11.2019
Рудольф Анатольевич Каценбоген – человек, с которого в Украине более полувека назад начиналось каратэ.
Олександр Гливинський - виконуючий обов'язки президента АСЖУ
06.11.2019
Олександр Віталійович за рішенням розширеного Правління нашої громадської творчої організації, що пройшов у скайповом і телефонному режимах 3–5 листопада, буде виконувати обов'язки президента АСЖУ до найближчого з'їзду. Його проведення планується на початок наступного року. Про більш точну дату і форму організації найважливішого для всіх нас заходу буде повідомлено на нашому сайті пізніше.
Давай, грай!
04.11.2019
«Давай, грай!» – спільний проект Спеціальної Олімпіади України (СОУ), Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Шахтар Соціал офіційно відкрили 3 листопада в одному з найкращих спортзалів Києва, що в Новопечерській школі.
Маленькі футболісти Спеціальної Олімпіади України (СОУ) і Великі футболісти Української Прем’єр-ліги (УПЛ) знову разом!
29.09.2019
27-29 вересня 2019 року, в рамках 9 туру Української Прем’єр-ліги, маленькі футболісти Спеціальної Олімпіади України в футбольній формі СОУ з гордістю вийшли на футбольні поля стадіонів в Києві, Харкові, Львові, Маріуполі разом з кращими командами УПЛ, відчуваючи себе справжніми членами єдиної великої футбольної родини.
День «Маленького спортсмена»
25.09.2019
25 вересня Спеціальна Олімпіада України (СОУ) провела унікальний захід – День «Маленького спортсмена».
Увага, колеги!
30.08.2019
Ми розпочинаємо компанію з реєстрації членів АСЖУ, які бажають отримати картки Міжнародної асоціації спортивної преси (АIPS) на 2020-2021 роки. Ще раз нагадуємо, що членами АІПС можуть бути тільки члени АСЖУ.
Українське карате отримало перших заслужених майстрів спорту
28.08.2019
Уперше в історії українського карате наші провідні спортсмени удостоєні почесного звання «Заслужений майстер спорту України».
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore