Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
АКУМУЛЮВАТИ ЕМОЦІЇ. Наш футбол сьогодні і завтра
19.06.2020
На першому в цьому році засіданні експерт-клубу, в якому брали участь представники УАФ і офіційний партнер збірної України Parimatch, активно обговорювалися різні футбольні теми. Серед запрошених у столичний PM Hall були віце-президент і генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький, тренер нашої національної команди Олександр Шовковський, її захисник Сергій Кривцов і головний тренер юнацької збірної України (U-16) Сергій Нагорняк. Всі вони відповідали на запитання модератора заходу, прес-аташе збірної України Олександра Гливинського, присутніх у залі, які перебували на відеозв'язку журналістів.
Засоби масової інформації можуть працювати на футбольних матчах
18.06.2020
Із найближчого туру Української Прем’єр-Ліги з футболу до 30 представників мас-медіа зможуть отримати акредитації на матчі елітного дивізіону національного чемпіонату.
«Золоте перо – 2020» - для журналістів-тенісистів
10.06.2020
Другий рік поспіль відбуваються турніри, котрі під егідою Федерації тенісу України проводить Асоціація тенісистів-журналістів України. Минулого року було зіграно також перший повноцінний регулярний чемпіонат серед мас-медіа, в якому тріумфував досвідчений Юрій Сніжко.
Електронний коледж AIPS успішно завершив унікальний навчальний курс
09.06.2020
Два місяці тому, у розпал пандемії, AIPS вирішив не зупинятися перед глобальною проблемою, що COVID-19 завдав спорту. У цю небачену кризу не можна було марнувати час. Саме тому Асоціація вирішила подарувати життя електронному коледжу AIPS - інноваційному проекту дистанційного навчання, який знаменує собою новий крок культурної програми AIPS, пропонуючи інструменти, можливості та відповіді для наступного покоління спортивних журналістів.
Дорогі Колеги й Колежанки!
06.06.2020
Вітаючи із Днем журналіста, який, зазвичай, проводимо на роботі, хочеться побажати всім нам сили духу, витримки й твердості у засадничих принципах нашої професії. Живемо у складні часи, коли залишатися журналістом і журналісткою означає витримувати щоденний «челендж» в умовах недостатнього розуміння нинішнім суспільством важливості інституту мас-медіа для розвитку цього самого суспільства.
Тенісна битва за Кубок «Золоте перо – 2020»
04.06.2020
Федерація тенісу України, Асоціація тенісистів-журналістів України, Асоціація спортивних журналістів України та Громадське об’єднання «Теніс-Мікс» до Дня журналіста проведуть 8 червня одноденний виставковий тенісний турнір серед майстрів пера та мікрофону. Серед учасників відомі в Україні спортивні журналісти та коментатори, а також представники мас-медіа, які подадуть попередню заявку.
ФУТБОЛ повертається, а от МАС-МЕДІА поки ні
29.05.2020
Приємно, що футбол повертається на стадіони України після тривалої відсутності через пандемію COVID-19. Прикро, що поки без глядачів і дуже прикро, що поки спортивні медіа не можуть бути присутні на медіа-трибуні, щоби безпосередньо виконувати свою роботу, адже пандемія завдала удару по спортивній журналістиці не меншого, ніж по спорту.
В Європі уряди допомагають журналістам подолати пандемію, в Україні – ні
23.05.2020
Пандемія COVID-19 завдала потужного удару майже всім сферам життя. Журналістика – не виняток, однак, на відміну від європейських країн, медіа в Україні не отримали жодної допомоги від уряду. У складних карантинних умовах багатьом працівникам ЗМІ скоротили зарплатню на 15-20 відсотків. Є випадки, коли виплати взагалі не здійснюються або журналісти залишаються без роботи. А тим, хто таки втримався в редакції, доводиться боротися за заробітну платню та акредитацію.
Найкращий спортсмен року отримав свій приз
22.05.2020
Чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний, визнаний Асоціацією спортивних журналістів України найкращим спортсменом 2019 року, нарешті, отримав свій приз.
"Локомотив" (Гребінка): легендарна команда з Полтавщини, яка має восьмидесятирічну історію
14.05.2020
У здоровому тілі – здоровий дух! Такий життєвий принцип сповідують мешканці одинадцятитисячного містечка Гребінка, що у Полтавській області. Активним заняттям спорту сприяє розвинена тамтешня інфраструктура. Красень – спорткомплекс включає в себе стадіон із футбольним полем і біговими доріжками, легкоатлетичний манеж, тенісні корти, хокейний, гандбольний, волейбольний і баскетбольний майданчики. У особливій пошані у Гребінці – футбол. Два роки тому місцевий "Локомотив" відзначив восьмидесятирічний ювілей.
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore