Українська Українська Русский Русский
Асоціація спортивних журналістів України
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайту


Анкета AIPS
Новини
Дорогі Колеги й Колежанки!
06.06.2020
Вітаючи із Днем журналіста, який, зазвичай, проводимо на роботі, хочеться побажати всім нам сили духу, витримки й твердості у засадничих принципах нашої професії. Живемо у складні часи, коли залишатися журналістом і журналісткою означає витримувати щоденний «челендж» в умовах недостатнього розуміння нинішнім суспільством важливості інституту мас-медіа для розвитку цього самого суспільства.
Тенісна битва за Кубок «Золоте перо – 2020»
04.06.2020
Федерація тенісу України, Асоціація тенісистів-журналістів України, Асоціація спортивних журналістів України та Громадське об’єднання «Теніс-Мікс» до Дня журналіста проведуть 8 червня одноденний виставковий тенісний турнір серед майстрів пера та мікрофону. Серед учасників відомі в Україні спортивні журналісти та коментатори, а також представники мас-медіа, які подадуть попередню заявку.
ФУТБОЛ повертається, а от МАС-МЕДІА поки ні
29.05.2020
Приємно, що футбол повертається на стадіони України після тривалої відсутності через пандемію COVID-19. Прикро, що поки без глядачів і дуже прикро, що поки спортивні медіа не можуть бути присутні на медіа-трибуні, щоби безпосередньо виконувати свою роботу, адже пандемія завдала удару по спортивній журналістиці не меншого, ніж по спорту.
В Європі уряди допомагають журналістам подолати пандемію, в Україні – ні
23.05.2020
Пандемія COVID-19 завдала потужного удару майже всім сферам життя. Журналістика – не виняток, однак, на відміну від європейських країн, медіа в Україні не отримали жодної допомоги від уряду. У складних карантинних умовах багатьом працівникам ЗМІ скоротили зарплатню на 15-20 відсотків. Є випадки, коли виплати взагалі не здійснюються або журналісти залишаються без роботи. А тим, хто таки втримався в редакції, доводиться боротися за заробітну платню та акредитацію.
Найкращий спортсмен року отримав свій приз
22.05.2020
Чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний, визнаний Асоціацією спортивних журналістів України найкращим спортсменом 2019 року, нарешті, отримав свій приз.
"Локомотив" (Гребінка): легендарна команда з Полтавщини, яка має восьмидесятирічну історію
14.05.2020
У здоровому тілі – здоровий дух! Такий життєвий принцип сповідують мешканці одинадцятитисячного містечка Гребінка, що у Полтавській області. Активним заняттям спорту сприяє розвинена тамтешня інфраструктура. Красень – спорткомплекс включає в себе стадіон із футбольним полем і біговими доріжками, легкоатлетичний манеж, тенісні корти, хокейний, гандбольний, волейбольний і баскетбольний майданчики. У особливій пошані у Гребінці – футбол. Два роки тому місцевий "Локомотив" відзначив восьмидесятирічний ювілей.
E-College AIPS – для молодих репортерів у часи пандемії
11.05.2020
Всесвітній карантин – не привід втрачати час та мотивацію до дій. Головним ініціатором нових звершень виступила Міжнародна асоціація спортивної преси, що традиційно дбає про розвиток професії та приплив до неї «свіжої крові». Тому новий проект AIPS покликаний сприяти професійному зростанню спортивних мас-медіа.
Президент АСЖУ зустрівся з Міністром спорту та Президентом УАФ, щоб обговорити,  як  коронавірус впливає на спортивну журналістику
10.05.2020
Під час пандемії COVID-19 українські журналісти серйозно втратили у зарплатні. Спортивні редакції на телеканалах тимчасово призупинили роботу на час карантину. Умови різні: в одних редакціях журналісти стали отримувати на 15-20 відсотків менше, в інших - працівники взагалі не отримують зарплатні на час карантину.
Пам’ятаємо
13.04.2020
13 квітня виповнилося б 70 років колишньому першому віце–президенту ФК ОСК «Закарпаття», ФК «Лінет» та ФК «Віжибу» Берегово, президенту «Віжи–300», депутату обласної ради (2006–2010 рр.), ініціатору обласного конкурсу–рейтингу «Кращий закарпатець», першого міжнародного матчу збірної Незалежної України (Україна–Угорщина, Ужгород, 29 квітня 1992 р.), суперкубка області з футболу, почесному громадянину міста Берегово Ю. М. Гецку.
фотографіїУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет

Winter Sport Expo
Livescore