Українська Українська Русский Русский
Ассоциация спортивных журналистов Украины
Ukrainian Sports Press Association
Меню сайта


Анкета AIPS
Новости
ФФУ та АСЖУ проводять конкурс студентських робіт
03.02.2017
ФФУ та АСЖУ проводять конкурс студентських робіт

Федерація футболу України разом з Асоціацією спортивних журналістів України оголошує конкурс студентських робіт «Збірна України з футболу очима студентів».

До конкурсу запрошуються студенти бакалаврату та магістратури відділень та факультетів журналістики вищих навчальних закладів країни. На конкурс приймаються роботи українською мовою.

 

Мета конкурсу – привернення уваги молоді до виступів національної збірної України з футболу, пропагування спорту та здорового способу життя серед молоді.

 

Відбірковий тур пройде в період з 1 до 20 лютого 2017 року. У цей період Оргкомітет конкурсу прийматиме заявки та роботи у номінації «Найкраща публікація» (для друкованих та Інтернет-видань).

 

Заявка на участь і матеріали (від 1 до 3-х) приймаються електронною поштою zbirnaUkraine@gmail.com. Закінчення терміну прийому заявок – 20 лютого 2017 року (00:00).

 

З Положенням про Конкурс та вимогами до матеріалів ви можете ознайомитися на сторінках www.ffu.org.ua  та www.uspa.com.ua.

 

Список фіналістів конкурсу буде визначений не пізніше 23 лютого 2017 року і публікуватиметься на сайтах Федерації футболу України та Асоціації спортивних журналістів України.

 

Головний приз конкурсу – автор/ка головного призу поїде на виїзний матч національної команди до Хорватії 24 березня і працюватиме на ньому у складі групи українських журналістів, котрі висвітлюватимуть цей матч. Ще троє призерів отримають можливість поїхати на матч автобусом разом з уболівальниками збірної.

 

Найкращі матеріали будуть опубліковані на веб-сайті ФФУ, Національної команди України у Фейсбуці з хештегом #ЗбірнаКонкурсЖурналістів та сайті АСЖУ.

 

Нагородження переможців почесними грамотами відбудеться під час щорічного свята спортивних журналістів «Підсумки спортивного року» за версією АСЖУ.


фотографииУкраїнська федерація карате


http://www.sport-tour.net/


Спеціальна Олімпіада України

Национальный университет
Livescore